Ředitel školy přivedl dětský sbor do televizní talentové soutěže. Porota neměla slov, jen slzy v očích

Fotografie: Estonian Foreign Ministry / Creative Commons / Attribution 2.0

Při sledování televizních show, do kterých si lidé nacvičují vystoupení, můžete vidět hodně talentů. Tentokrát přišel své nadání ukázat ředitel školy společně s velkou skupinou dětí.

V dnešní době se neustále konají různé soutěže a televizní show. Díky těmto příležitostem mají lidé hodně možností, jak se uplatnit ve světě. Svůj talent nebo dovednosti mohou ukázat velkým celebritám nebo se dokážou proslavit už jen tím, že do televizní show vůbec přijdou. Tento muž přišel do talentové show rovnou s celou skupinou dětí.

Lidé chtějí ukázat svůj talent

Každý, kdo se zúčastní nějaké talentové soutěže, se může stát jejím výhercem a odnést si hodnotnou cenu. Většina lidí se nepřihlásí do podobné soutěže jen proto, aby si to vyzkoušeli, ale hlavně kvůli výhře, která motivuje všechny soutěžící v tom, aby se překonávali. Do talentové show přišel i ředitel se skupinou dětí, jež si připravily skvělé vystoupení.

Ředitel namotivoval děti před vystoupením

Když ředitel s dětmi přišli na pódium, na první pohled bylo vidět, že mají nachystaných mnoho rekvizit a také kostýmů. Ředitel řekl, že nechce děti učit jen to, co mají v učebnicích, ale že by byl rád, kdyby děti žily naplno. Zároveň poznamenal, že když se dozvěděly o tom, že mohou vystupovat před porotci, začaly pilně trénovat vystoupení. Než začaly vystupovat, řekl jim, že ať už se stane cokoliv, jsou to úžasné děti.

Pódium bylo plné dětí

Zpočátku začalo jen pár dětí zpívat velice známou píseň Don’t Stop Me Now od skupiny Queen. Postupně začaly na pódium přibíhat i ostatní děti a najednou jich bylo plné pódium a píseň zpíval celý sbor. To ale nebylo všechno, děti si totiž připravily velké překvapení, které bylo i velmi vtipné, celá porota se smála.

Plné pódium dětí a rekvizit

Díky tomu, že děti zaplnily celé pódium, nikdo z diváků ani poroty netušil, kam se koukat dříve. Některé děti na sobě měly dokonce masky a byly převlečené za porotce. Díky povedeným rekvizitám a skvěle vymyšlenému číslu se jim podařilo zabavit celé publikum a porotu.

Jedna z porotkyň nakonec řekla, že se jednalo o absolutní chaos a zároveň o absolutní radost. Všichni diváci byli pobavení a zároveň dojatí z toho, co se dětem podařilo. Na konci vystoupení je vidět, že i porotci byli dojatí a pobrečeli si. David Walliams nakonec poslal děti až do finále.

Zdroj: Faithhub