Vystoupení taneční skupiny budí velké emoce. 70 účinkujících předvádí neuvěřitelný výkon

Fotografie: Depositphotos

Každý taneční soubor se snaží světu ukázat, že je ten nejlepší, a proto se na internetu neustále objevují takováto ohromující vystoupení.

Na světě existuje spousta tanečních souborů, které se neustále snaží dokázat, že jsou právě oni těmi nejlepšími. V důsledku toho však může být velmi obtížné vyniknout a ukázat svou nadřazenost. Tato skutečnost mimo to platí o to více, pokud je vaším oblíbeným tancem něco jako populární „high kick“, který vyžaduje dokonalé držení těla, rovnováhu a velkou flexibilitu (nemluvě o nesčetných hodinách tréninku a choreografii).

Dokonalé vystoupení, které zbouralo internet

Ačkoliv může být v dnešní době velmi složité prorazit v tanečním oboru, stále existuje mnoho talentovaných uskupení, která dokážou svým vystoupením ohromit celé publikum. Působivý výkon tak předvedly dívky z Carroll Senior High School v Texasu, jež si říkají Emerald Belles. Ty se totiž zúčastnily taneční soutěže Showmakers of America, aby mohly světu ukázat jejich nevšední číslo. Sotva tanec začal, předvedly bezchybné načasování.

Fotografie: Pixabay

Soubor mladých dívek začal tím, že se jedním mávnutím ruky přesunul dozadu, aby uprostřed zůstala jen jedna tanečnice. Po několika dalších působivě přesných choreografiích již davy lidí před pódiem šílely. Během vystoupení zaujala například také skladba „Around the World“ od oblíbené, ovšem již zaniklé skupiny Daft Punk, která dodala celému stadionu energický posun. Show se posléze dostala na úplně jinou úroveň.

Podívejte se na video

Mladé dívky ve svých choreografiích předvedly mnoho složitých výzev, jako jsou například vysoké kopy, které musely tanečnice zvládnout společně s několika dalšími pohyby. Přesto se však Emerald Belles podařilo předvést naprosto dokonalou show. Nebylo na nich vidět ani trošku nervozity a během vystoupení ani jedna z nich nevybočila z rytmu. Nyní se podívejte na celé představení ve videu níže:

Je úžasné vidět, jak tyto mladé tanečnice bojují před obrovským publikem za své sny. Příprava choreografie a nácviky celého vystoupení je musely stát hodiny a hodiny práce, a proto byl dlouhý potlesk opravdu zasloužený. Podařilo se jim však ukázat, že jsou schopny pomocí pevné vůle předvést něco opravdu nevídaného.

Zdroj: YouTube / GESAMTCURTISWERK

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]