Dojemný tanec absolventů v dešti dostal každého, kdo vystoupení viděl

Na tento tanec nezapomenou do konce svého života. Ruští absolventi základní školy při příležitosti ukončení devátého ročníku zatančili svým rodičům slavnostní valčík. Celé představení si nacvičili přímo dokonale. Studenti byli oděni do bílých košil, někteří do sak a studentky do slušivých šatů, které perfektně sladily. Jedna skupina slečen měla šaty fialové a ta druhá růžové sukně s bílým trikem. Vše se jevilo z počátku jako ideální, ale jen do té doby, než začalo poměrně silně pršet.

Tance se zhostili hrdinsky i v dešti

Na sociálních sítích jedna ze studentek Lyudmila Bodnaryuk zveřejnila videonahrávku ze slavnostního valčíku na závěr školy. I přesto, že silně pršelo, studenti pokračovali statečně v tanci dál. Předvedli skvostné taneční pózy a jejich rodiče poctivě ukrytí po deštníky, byli zcela jistě na své děti hrdí.

Jejich závěrečný školní valčík trval poměrně dlouhou dobu, a tak byli žáci deváté třídy značně promáčení. To jim však nezabránilo v radosti ze života a z příslušného momentu. Stále si udržovali úsměvy na tvářích.

Mohli být na sebe náležitě pyšní, že i ve ztížených podmínkách předvedli úžasný taneční výkon. Déšť se tak postaral o dokonalé vzpomínky pro všechny zúčastněné.

Fotografie: Freepik

Závěrečné představení při příležitosti ukončení školy

Každá škola pojímá takzvané „poslední zvonění“ žáků devátých tříd odlišným způsobem. Tito ruští studenti zatančili v dešti valčík. V našich končinách je spíš zvykem vyjít do ulic v přestrojení za jakousi pohádkovou postavu a se spolužáky procházet městem a užívat si vstup do středoškolského světa.

Po dlouhých devíti letech povinné školní docházky se mladým lidem v tomto období mění život. Zakončení devátého ročníku je tak jedním z důležitých životních mezníků mladého člověka. Na ruské studenty a jejich tanec se můžete podívat na přiloženém videu.

Úvodní Fotografie: Mediainfo / Youtube screen

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]