Mezi rodiči se strhla bouře, když jeden z žáků zveřejnil fotku nepřijatelného školního oběda

Fotografie: VitVit / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Studentka z Minnesoty sdílela alarmující obrázek školního oběda. To přimělo úředníky k vydání omluvy, kterou mnozí považovali za nedostatečnou.

Maryn Hollerová, studentka Apollo High School, sdílela na internetu fotografii oběda, který její škola považovala za dostatečně nutričně vyvážený a hodnotný. Fotografie je ale více než šokující, na téměř prázdném tácu se nachází hrst baby karotek, balíček omáčky a houska s roztaveným sýrem.

Studentka je ráda, že může jíst doma

Podle webu Fox5NY dívka k příspěvku uvedla také to, že je ráda, že se může po škole najíst doma, protože jinak by měla rozhodně hlad. Problém ale je, že ve škole jsou děti, pro které je toto jídlo vše, co mají. Je smutné, že za takový pokrm se platí mnohonásobně vyšší poplatek, než jaká je jeho skutečná hodnota.

Příspěvek, který získal přes tisíc reakcí, podle webu Today vyvolal pobouření mezi mnoha lidmi, kteří toto jídlo označili za smutnou náhražku. Je až k nevíře, že na škole by se měl vyskytovat výživový poradce, který takový pokrm schválil jako dostatečný. V reakci na pobouření vydala škola prohlášení, ve němž tvrdila, že se jedná o omyl.

Na internet unikly znepokojivé fotografie z dětského oddělení významné nemocnice

Studenti si zaslouží mnohem lepší jídlo

Údajně se mělo jednat o snahu změnu jídelníčku, která mezi studenty neprošla. I toto vyjádření ale rozpoutalo vlnu negativních reakcí. Mnoho rodičů bylo omluvou pobouřeno a měli pocit, že postrádá vážnost. Rodiče jsou v šoku hlavně proto, že si mysleli, že jejich děti jsou v dobrých rukou a je o ně dobře postaráno.

Dívka později zveřejnila aktualizaci, v níž uvedla, že se ohledně jídla ve škole setkala s ředitelkou školy. Bylo jí řečeno, že bude přijat nový odborník na výživu a tato situace se již více nebude opakovat. Nejedná se o jediný příběh ze školního prostředí, o kterém jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali. Nedávno jsme psali o školce, kde dva měsíce nefungovalo topení, v takové situaci museli zasáhnout rodiče dětí.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*