Určité sny patří mezi příznaky blížící se smrti. Buďte připraveni na to je rozpoznat včas

Fotografie: Depositphotos

Ukazuje se, že mnoho lidí má před smrtí určité sny. Pokud by vás zajímalo, které to jsou, pokračujte ve čtení.

Více než 80 % lidí má před smrtí stejné sny. Z toho důvodu se toto téma stalo tak zajímavým. Dá se říct, že se to stává tak často, že už se rozhodně nedá mluvit jen o náhodě. Níže popsané sny se objevují několik měsíců před smrtí. Tuto skutečnost odhalila různá zajímavá pozorování v domovech pro seniory. Lidé mají většinou ty stejné sny asi 3 týdny před svou smrtí. Jaké sny to jsou?

Které sny prozrazují blížící se smrt

Lidé si většinou pamatují ty nejkrásnější věci, které se jim za život přihodily. A sny o těchto věcech se většinou objevují asi 2 měsíce před smrtí. Staří lidé si pak vzpomínají na okamžiky, na něž už vlastně dávno zapomněli. Poté se probouzejí plni pozitivních emocí, jako by znovu měli prožít něco velice příjemného.

Fotografie: Depositphotos

Druhý typ snů je ten nejčastější. Lidé, kteří brzy zemřou, sní o tom, že cestují, balí si kufry, jezdí autobusem, vlakem, autem nebo letí letadlem. Buď se na cestu připravují, nebo už na nějaké jsou. To je vlastně něco jako symbol toho, že si brzy budou muset dát věci do pořádku, aby se mohli vydat na svoji poslední cestu.

Zdávají se vlastně tři typy snů

Posledním typem snu je ten, který má před smrtí většina lidí. Jedná se o setkání s dávno mrtvými příbuznými. Mohou to být například rodiče, sourozenci, dříve zesnulý manžel nebo manželka. Takové sny bývají opravdu velmi realistické. Stává se, že se některému člověku před smrtí zdávají všechny tři typy snů. Odborníci říkají, že se tyto sny ale zdávají pouze starším lidem, kteří mají před smrtí.

Fotografie: Depositphotos

Vědci nemají odpověď na otázku, proč se toto děje. Jasnovidci ale už předložili svou teorii. Než člověk zemře, začnou se transformovat energetické toky, které ho obklopují. Vesmír začne člověka připravovat na bezbolestný přechod a přenáší ho na novou energetickou úroveň. Ve skutečnosti totiž smrt není konec, ale spíše proměna. Pamatujte na to, že nic se neděje bez důvodu.

Zdroj: Psychology Today, Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]