Dvouleté holčičce se nejprve tančit vůbec nechtělo. Pak z ní ale spadla nervozita a převálcovala všechny přítomné

Fotografie: Depositphotos

Snad každý rodič je pyšný na své dítě. A také si přeje, aby něco v životě dokázalo. I proto své ratolesti přihlašují do nejrůznějších kroužků, aby se zdokonalovaly a v něčem vynikly.

Je běžnou součástí moderních rodin, že děti navštěvují speciální kurzy a kroužky – sportovní či výtvarné už od útlého věku. Vždyť se přece říká, že co se v mládí naučíš, ve stáří jako když najdeš. Konkurence je ve světě velká a současné společnost má ráda lidi aktivní a iniciativní. Z úspěchu svých dětí se rodiče radují, jako by to byly jejich vlastní. A samozřejmě že nezapomínají pořizovat fotografie a videa, aby měli památku.

Dvouletá tanečnice odmítla zatančit

Na následujícím videu můžete vidět dívenku ve věku dvou let, oblečenou jako tanečnici, stojící v řadě ostatních podobně starých děvčátek. S nimi je na pódiu jejich učitelka, která je vyučuje základům tance. Holčičky se snaží po učitelce opakovat, co se v hodinách tance naučily. Až na dvouletou dívenku, která jakoby stávkovala. Do tancování se jí moc nechtělo. Snad se styděla.

Pak v hledišti uviděla své rodiče

Když dívenka uviděla v hledišti své rodiče, celá se rozzářila. A pustila se dokonce i do tancování, protože viděla, že rodiče ji natáčejí na mobilní telefon. Dokázala ze sebe dostat neuvěřitelné taneční kreace. Je třeba brát v úvahu, že se jedná o opravdu malé dítě. Ale velmi pohybově nadané. Holčička své vystoupení nakonec zvládla s přehledem a na výbornou.

Fotografie: Pixabay

Památka na celý život

Díky záznamu na mobilní telefon budou mít rodiče hezkou vzpomínku na to, co jejich dcerka zvládla předvést před publikem ve dvou letech. Chce to mít opravdu kuráž. Možná, že jsme se dívali na budoucí primabalerínu, která udělá velkou kariéru. Anebo bude tanec jen jejím velkým životním koníčkem.

Zdroj: Apost

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*