Tichý mladík táhne na pódium podivnou krabici. O vteřinu později publikum šílí z jeho unikátního čísla

Fotografie: AngryBiceps / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Porotci Amerika má talent za dobu, co pořad běží, viděli již spoustu vystoupení. I přes to je ale někteří účastníci i po těch letech dokážou překvapit.

V 18. sezóně oblíbeného televizního pořadu, kde lidé z celého světa ukazují svůj talent, není o překvapení nouze. Aby člověk zaujal, musí před porotce předstoupit s něčím opravdu originálním. Často se ale stává, že začátek vystoupení ukazuje na to, že se bude jednat o pohromu. Porotci, kteří již viděli i velké množství nepovedených představení, se proto uchylují ke stisknutí červeného tlačítka rychleji než dříve.

Vystoupení, které zpočátku vypadalo jako pohroma

Když se mladý Flipperian objevil na pódiu a začal vysvětlovat, že jeho představení bude práce se světlem, stíny a rukama, porota se nestačila divit. Mladík začal vyprávět, že vyrůstal v domě bez světla, a elektřiny a díky tomu objevil svůj talent. Na obávaném porotci Simonovi bylo vidět, že potenciálu jeho vystoupení rozhodně nevěří.

To dokonce potvrdil i dotazem, jestli si myslí, že takové vystoupení má šanci na úspěch, případně výhru. Mladík se ale nenechal rozhodit a řekl, že ano. Svému talentu i představení, které si pro porotce připravil, věřil – a dobře udělal. Už během začátku bylo jasné, jak moc se Simon spletl.

Dívce se při nástupu na pódium celý sál posmíval. Po tom, co předvedla, se ale všichni styděli

Hra se stíny na oblíbenou a populární hudbu

Mladík pomocí stínů a svých prstů začal napodobovat známé osobnosti a jejich videoklipy. Mezi vybrané písničky patřila například Wrecking Ball od Miley Cyrus nebo Gangnam Style. Vystoupení, které předvedl, bylo plné zábavných prvků a neuvěřitelných detailů. Úsměvu se neubránil ani samotný Simon.

Právě hudební doprovod, kterým chlapec vhodně doprovodil práci se svými prsty, dokázal pobavit nejen publikum, ale i porotu. Na konci svého vystoupení se dočkal potlesku, a to dokonce vestoje. Je tedy jasné, že i v 18. řadě se objevují talenty, které není dobré hned odsoudit. Každý by měl dostat šanci ukázat, v čem je dobrý a čemu věří.

Zdroj: Podaj

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]