Malá dívka se rozhodla předvést břišní tanec, zaujala tím celý sál

Břišní tanec je rozhodně zajímavou formou pohybu, který si zaslouží obdiv. Je třeba nejenom talent, ale je třeba i dostatek tréninku. Jedině tak se může vystoupení podařit. Jedno takové číslo chtěla předvést i dívenka, Angelika Galuskina. Ta se přihlásila do talentové soutěže.

Velké obavy a tréma

Na počátku to vypadalo, že se dívenka ničeho nebojí. Ale potom nastal čas, kdy musela jít na podium. A byla na ní vidět velká nervozita obava. Kdo by také nervózní nebyl, když musí svůj břišní tanec ukazovat jak před přísnou porotou, tak před mnoha lidmi v sále.

Porota jí položila pár otázek, ale moc odpovědí nepřišlo, jelikož dívka odpovídala spíše krátce. Ale v některých chvílích velmi vtipně.

Porota jí pomohla

I když porota v talentových soutěžích působí někdy drsně a přísně, ukazuje i svou lidskou stránku. Zvláště, pokud se na podiu objeví dítě. To se stalo i v tomto případě. Díky porotě holčička postupně ztratila trému.

Po startu hudby sice nebylo jisté, zda své představení provede, ale když se začala hýbat, bylo jasné, že tréma je pryč a ona bude moci skutečně ukázat svůj skvělý talent, který si zaslouží mnoho obdivu.

Vystoupení bylo skvělé

A jak vystoupení dopadlo? Můžete se podívat sami. Zjistíte, že břišní tanec nemusí být nutně jenom výsadou dospělých lidí, ale že ho může předvést také malé dítě. A možná řadu o mnoho starších tanečníků strčí do kapsy. V případě této holčičky je to stoprocentně jisté. I když začátek jejího vystoupení bylo spojeno s nejistotou, potom naplno ukázala, co umí.

Vše bylo samozřejmě natočeno a tak její břišní tanec mohou obdivovat i ti, co v danou chvíli nebyli zrovna v sále. A obdivovat je skutečně co, jelikož malá dívka má velký talent. Pokud ho bude dále rozvíjet, jistě o ní ještě uslyšíme. Ostatně, posoudit to můžete sami, na přiloženém záznamu ze známé talentové soutěže.

Fotografie: Youtube

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]