Dvouletý chlapec se stal králem tanečního parketu. Svými pohyby dostal všechny přítomné

Fotografie: iStock

Opravdu hodně lidí miluje boogie. Je to jeden z nejstarších hudebních žánrů a také pomocí něj můžete zůstat dlouho aktivní, zdravý a také šťastný.

Nikdy nejste příliš staří na to, abyste si nemohli zatančit. A je jedno, jestli budete tančit na rychlou a nebo na pomalou hudbu. A rozhodně nejste nikdy příliš mladí na to, abyste rozjeli svoji kariéru, ať už jde o pěveckou a nebo třeba taneční. Dvouletý chlapec jménem William Stokkebroe udělal dojem na velké množství lidí, když vběhl doprostřed tanečního parketu a začal tančit na známou písničku.

Velmi talentované dítě

Každý rodič chce, aby se jeho dítě něčemu věnovalo. Také v hloubi duše sní o tom, že jednoho dne uspějí a budou slavní. Ať už se jedná například o zpěv, tanec, sport a nebo hru na nějaký hudební nástroj. Je k tomu ale zapotřebí začít brzy s tréninkem, protože dítě se lépe učí vlastně všemu. Tento malý chlapec od malička miloval tanec a je třeba říct, že mu to opravdu jde.

Rodiče jsou na něj pyšní

Chlapec chtěl i přes svůj nízký věk všem ukázat, že se vážně umí pohybovat. Jeho rodiče Kristina a Peter Stokkebroeovi, s ním očividně začali tančit opravdu brzy. Chlapec je neuvěřitelně šikovný a také velmi roztomilý. Okamžitě začne tančit na Jailhouse Rock Elvise Presleyho a bylo vidět, že si hudbu opravdu užívá.

Ne vždy jsou děti v takto nízkém věku schopny se předvést na veřejnosti, protože se všech ostatních lidí, kromě mámy a táty, zkrátka stydí. Ne však William. Od mala je vážně rád středem pozornosti. Takže jakmile zaslechl svoji nejoblíbenější písničku, na nic nečekal a začal tančit. A podívejte se sami, jak mu to šlo. Všichni byli z jeho vystoupení naprosto nadšení a nebyl člověk, který by netleskal.

Zdroj: Sosialnytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*