Na pódiu se zjevil plachý 14letý chlapec. Má hlas jako z nebe

Fotografie: RTP / Creative Commons / Attribution 2.0

V oblíbené verzi talentové soutěže se objevil další talent světového formátu. Mladý chlapec má neuvěřitelný hlas a míří hodně vysoko.

Andělské vystoupení se odehrálo v druhé sérii soutěže Malta má talent. Na pódium přišel drobný hubený a stydlivý chlapec. Když však otevřel pusu, nikdo nechápal, odkud se takový hlas bere. Porota ani diváci neudrželi slzy. Když chlapec dozpíval, vysloužil si ovace ve stoje, odměnu od poroty, ale i mezinárodní pozornost.

Chlapec otevřel pusu a všichni užasli

Kyran Bonello se zúčastnil oblíbené talentové soutěže na Maltě. Na jeho vystoupení ho doprovodil otec, který mu vydatně fandil. Palce mu ale držet nemusel. Jeho hlas je tak dokonalý, že již po prvních tónech bylo jasné, že tu stojí někdo opravdu výjimečný. Pro své vystoupení zvolil operní píseň, která dala vyniknout jeho vysokému a krásnému hlasu.

Zdálo se, jako by sestoupil anděl z nebe, který teď stojí na pódiu a těší porotu i diváky nádhernou písní. Ovace ve stoje si vysloužil ještě předtím, než celou píseň dozpíval. Porotci si utírali slzy a když Kyran viděl, jak všechny v sále okouzlil, také se sám rozplakal. Jedna z porotkyň se pak na chvíli zarazila. „Jsi tak talentovaný a tak opravdový a já chci, aby byl tento okamžik ještě výjimečnější a nezapomenutelný na celý tvůj život.“ Pak stiskla zlatý bzučák.

Dostal se i mezi talenty z celého světa

Toto kouzelné tlačítko tak poslalo Kyrana rovnou do finále celé soutěže. Ze stropu se snesly zlaté konfety a Kyran se rozplakal ještě víc. Porotkyně ho přiběhla na pódium obejmout a utěšoval ho i doprovázející tatínek. Kyran si tímto vystoupením vysloužil nejen finále soutěže na Maltě, ale dostal se i na YouTube kanál, kde jsou vybráni jen ti největší talenti z celého světa.

Kyranovo vystoupení tak vidělo i několik set tisíc lidí z celého světa, kteří se obdivně vyjadřovali k jeho talentu. To, že si vybral právě tuto píseň, nakonec nikoho nepřekvapilo. Kyran je silně věřící a chtěl by se v budoucnu stát knězem. Pokud mu to vyjde, bude mít určitě vždy plný kostel, pokud bude začínat svá kázání zpěvem.

Soutěž stále běží a Kyrana tak další vystoupení teprve čekají. Jestli se svým andělským hlasem nakonec vyhraje celý ročník soutěže, se teprve uvidí. Vy se zatím ve videu můžete podívat na jeho první nádhernou píseň, kterou dojal celý sál. Když zavřete oči, budete si připadat, jako by vám operní píseň zpíval sám anděl z nebe.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*