River Dance v podání mladého krasobruslaře bere dech

Taneční show River Dance je proslulá na celém světě. Jedná se o představení, které je plné irské hudby, úžasných tanečních vystoupení, dokonce se během show diváci dočkají i takzvaného step dancingu. V roce 1995 však vznikla i verze na ledě, která ohromila kdejakého diváka na této planetě. Během tohoto výjimečného představení se projevil i velice nadaný mladík.

Talentovaný Jason Brown

Představení River Dance oživil velice nadaný mladý krasobruslař původem z Kalifornie, a to Jason Brown. V pouhých pětadvaceti letech ohromuje mnohé diváky, kteří si nenechají ujít jeho představení. Jason již získal mnohá ocenění za své krasobruslařské umění, vlastní celkem 7 medailí.

V roce 2015 se dokonce stal mistrem USA v krasobruslení. Jeho talent se začal objevovat už v útlém věku. Bylo mu jen tři a půl roku, když si poprvé ve svém životě stoupl na brusle. V rodině bruslařsky nadané lidi Jason nemá, jeho matka je televizní producentka a otec pracuje pro soukromou firmu zabývající se osvětlovacími zařízeními. Od pěti let tento mladý muž soustavně trénuje a nepřestává překvapovat. Ve volném čase rád a dobře hraje na klavír.

River Dance na ledě

Tehdejší show River Dance se stala doslova nezapomenutelnou. Představení Reel Around The Sun, které je častou součástí programu River Dance přímo ovládl Jason Brown. Na nádhernou irskou hudbu muž v podstatě na ledě „zatančil“ a to s nebývalou lehkostí, ladností a s grácií. Jeho bruslařské sólo připomínalo jakýsi tanec ve větru, či vznášení se na nebeském oblaku.

Po tomto zážitku můžeme jedině konstatovat, že to, co předvedl, bylo opravdu dechberoucí a musíme mu jedině zatleskat. Takový bezmezný talent se nevidí jen tak. Představení mladého krasobruslaře se objevilo i v podobě videozáznamu na internetu a dosud ho s nadšením shlédlo neuvěřitelných 20 miliónů fanoušků.

River Dance on Ice

Jason Brown – Riverdance On Ice, be sure to watch until the end – Hope you all have a Great Weekend Everyone CHECK OUT -> www.celticthundercruise.com <-

Zveřejnil(a) Celtic Thunder Official dne Pátek 10. března 2017

Fotografie: River Dance on Ice

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]