10letá holčička zpívá jednu z nejtěžších písní na světě. Silným a mocným hlasem učaruje všechny

Fotografie: Freepik

Na konkurzu talentové soutěže 10letá dívka zpívala popovou baladu. Od první vteřiny bylo jasné, že tato dívka má na sobě něco velmi zvláštního.

Stalo se vám někdy, že jste sledovali vystoupení talentovaného člověka a měli jste pocit, že se rodí hvězda? Takový pocit budete mít pravděpodobně při sledování desetileté Daneliye Tulyeshové, která během konkurzu do soutěže The Voice Kids Ukraine předvedla popovou  baladu „Stone Cold“ od Demi Lovato z roku 2015. Její výkon je tak neuvěřitelný, že vás zanechá beze slov. Od samého začátku bylo jasné, že tato dívka z Kazachstánu postoupí do dalšího kola, a všichni čtyři porotci během prvních 25 vteřin stiskli bzučáky.

Silný a mocný hlas

10letá Daneliya Tuleshova se dostala do finále talentové soutěže. A není to poprvé, co byl talent mladé Daneliye oceněn. Již v roce 2015 získala na Krymu v Rusku Cenu lidu za vítězství v dětské hudební soutěži. „Při výběru písní pro mě bylo nejdůležitější, aby se píseň hodila k mému hlasu a způsobu vystupování… Kamarádi mě inspirují k různým písním,” řekla tehdy.

„O.M.G Tahle holka je v ráži, pozor, světe, jaká je to senzační zpěvačka super talent budoucnosti! Bravo,” napsal jeden z diváků v komentáři na YouTube. „Má hlas začínající superhvězdy,” souhlasil další. Po zhlédnutí videa jsme si řekli prostě „wow“. Je jasné, že tato malá talentovaná zpěvačka je předurčena k velké slávě. Její hlas je neuvěřitelný, což si můžete poslechnout sami, ve videu níže.

Nadějná kariéra malé hvězdy

Danelija je kazašská zpěvačka, která s písní „Ózińe sen“ reprezentovala Kazachstán v soutěži Junior Eurovision Song Contest 2018 v běloruském Minsku, kde skončila na šestém místě. Před soutěží Junior Eurovision vyhrála čtvrtou řadu soutěže The Voice Kids Ukraine a byla finalistkou soutěže Dětská nová vlna 2015. V roce 2019 se zúčastnila soutěže The World’s Best, kde reprezentovala svou zemi po boku Dimashe Kudaibergena. Byla finalistkou 15. sezóny soutěže Amerika má talent.

Zdroj: InspireMore

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*