Nejnervóznější dívka v historii Talentu dostala porotu do kolen. Podobné vystoupení už asi nikdy neuvidíme

dívka zpěv talent
Fotografie: Pexels

V oblíbené talentové show Britain Got Talent vystoupila před sedmi lety dívka, která se zapsala do historie celé soutěže. I přesto, že její mluvený projev byl velmi rozpačitý, její zpěv zůstal v porotcích dlouho uložen. 

Ve chvíli, kdy mladá Beau Dermott vystupovala v talentové soutěži, bylo jí teprve 12 let. Nyní se tato 19 letá dívka živí zpěvem, na kontě má dvě alba a její kariéra roste. Při pohledu na její rozpačitý úvodní rozhovor by si jen málokdo pomyslel, že se v ní ukrývá tak velký talent. Desátá série talentové show jí ale přinesla slávu.

Talentová show jí nastartovala kariéru

Málokdo by si pomyslel, že účast v talentové show jí přinese kýžený úspěch. Když se poprvé ukázala na pódiu, působila opravdu velmi nervózně a porotci tak neočekávali významné vystoupení. Dívka si pro své vystoupení vybrala píseň Defying Gravity“ z muzikálu Wicked. Porotkyně Amanda Holden byla jejím vystoupením naprosto ohromena.

A právě zde, na prknech této oblíbené talentové show, začala její kariéra. Jejího talentu se všimla nahrávací společnost Decca Records, která s ní podepsala smlouvu a pod jejími křídly v roce 2017 Beau vydala své první album. V nastartování její pěvecké kariéry má ale rozhodně prsty i právě porotkyně soutěže, která ji poslala do živého vysílání.

Se složitou písní se popasovala profesionálně

Amanda byla nadšená od chvíle, kdy dívka zmínila název písně, kterou si pro své vystoupení vybrala. S očekáváním v očích hleděla na pódium ve chvíli, kdy začaly znít první tóny písně. Hned po začátku písně bylo jasné, že dívka má neuvěřitelný pěvecký talent. To ocenili i diváci v publiku, kteří ihned spustili hlasitý potlesk.

To ale netušili co přijde. Ve chvíli, kdy dívka přešla do akčnější části písně a následně i do jejího refrénu, doslova začal běhat mráz po zádech a to nejen její mamince. Na kameru svojí husí kůži následně ukázala i samotná Amanda, která se po vystoupení této dívky neudržela a pomocí zlatého tlačítka ji poslala do finále samotné soutěže. Tento její projev si zasloužil hluboké emoce nejen od publika, ale i od samotné Deccy a její maminky.

Zdroj: Planeta PL

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]