Policista hrdina, který zachránil holčičku ze spárů nebezpečných rodičů, jí následně ukázal, co doposud neznala

Fotografie: Depositphotos

Na světě existuje spousty příběhů a naštěstí jsou zde stále lidé, kteří mají srdce na správném místě. Třeba jako tento policista, který zachránil život holčičce.

Ne každé dítě se bohužel narodí rodičům, kteří by jej toužili s láskou vychovat. Jsou na světě i děti, jež jsou z různých důvodů nechtěné a následně je na ně mířen vztek, který si nezaslouží. Malá Kaila byla příkladem takového dítěte, se kterým se zacházelo jinak, než by si zasloužilo. Naštěstí ale přišla záchrana a dívka má opět šanci na šťastný život.

Vysvobodil ji z osobního pekla

Psal se březen roku 2018 v Arizoně v USA, kdy mladému policistovi (Brian Zach) přišla zpráva, aby vyrazil pomoci na místo, kde byla zraněná dvouletá holčička. Okamžitě na místo vyrazil a nestačil se divit. Holčička byla překrásná a v prvním momentu věděl, že si zaslouží šanci na krásný život.

Fotografie: Pxhere

O to víc zdrcující byl pohled na její vážná zranění. Nebylo to poprvé, co byla takto zraněná a důvod byl všem jasný. Jednalo se o domácí násilí. Brian věděl, že ať to stojí, co to stojí, malou dívku od rodičů prostě musí dostat. Tu noc s dívkou zůstal a osobně na ni dával pozor. Kaila vše přežila ve zdraví a bez následků.

Rozhodl se, že to nemůže nechat jen tak

Bylo samozřejmě jasné, že se Kaila ke svým biologickým rodičům vrátit nemůže. Začal tedy velký proces, kde byli zbavováni rodičovských práv. Rozhodovalo se mimo jiné i o tom, co s ní bude. Brian ovšem od prvního dne, co dívku viděl, měl jasno v tom, kam patří. Tehdy došel domů a své ženě řekl: „Je to ta nejkrásnější holčička, co jsem kdy viděl. Cítím, že jí musíme pomoci, vzít si ji domů a vychovat ji.“. 

Nejprve tedy u muže, jeho ženy a dvou dětí Raina (19) a Trevin (17) žila Kaila pouze dočasně. Přeci jen měli příbuzní přednost a pokud by se jí někdo z nich ujal, vše by se vyřešilo snadněji. Jenomže sociální služby stále nikoho vhodného z příbuzných nenacházely. Už si nevěděly rady, a tak se Brian dozvěděl, že vlastně neví, ke komu mají holčičku dát na trvalo.

Nakonec je vše tak, jak má být

Se svou ženou nemuseli uvažovat dlouho, aby věděli, kde je pravý domov malé Kaila. A tak jí policista nejen zachránil život v momentě, kdy na tom byla nejhůře. Nabídl jí se svou ženou něco, co doposud neznala. Lásku, zázemí a pocit bezpečí. Kaila nyní bude slavit pět let svého života a může si být jistá, že se vždy bude cítit milována.

Zdroj: People

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]