Čtenářka Tereza (56) byla unavená životem a málem to vzdala. Po totální proměně je k nepoznání

proměna zevnějšku
Fotografie: Freepik

Žena si procházela opravdu krušným obdobím. Po přechodu se cítila škaredá a nebyla s ničím spokojená. Zúčastnila se tedy televizní proměny, aby se znovu našla.

Lidé po padesátce se často dostávají do různých psychicky těžkých stavů. Získávají pocit, že toho v životě stihli udělat málo. Ve spoustě situací se o sebe přestávají starat a nemají o to vůbec zájem. Nejsou atraktivní pro okolí a přibírají na váze, tím ztrácí své vybudované sebevědomí a pak upadají do deprese. Často totiž zapomínají na sebe a snaží se hlavně starat o všechny okolo. Není to pro ně vůbec jednoduché období a je z něj jen těžká cesta ven. Někteří potřebují razantní proměnu zevnějšku, aby se znovu našli.

Touha po změně

Tereza (56) z Texasu se ze všeho cítila unavená a tížil ji pocit, že nadobro zůstala ve starých kolejích, a opravdu velmi toužila po osobní proměně. Měla za sebou velmi těžký rok, který ji k tomuto rozhodnutí dovedl. Zemřelo jí několik štěňat, dcera odešla na vysokou školu a definitivně se odstěhovala z domu, což pro ni bylo velmi zdrcující. Miluje ji totiž nadevše. Získala tak pocit, že jí z jejího života odešel veškerý smysl. Zůstala s manželem doma sama. Vše jí tam doslova padalo na hlavu.

Obrovská proměna v nového člověka

Když tedy na internetu uviděla nabídku zúčastnit se speciálního projektu, ani na vteřinu neváhala a napsala tam. Odpověď byla skoro okamžitá, a tak se vydala na cestu až do Minnesoty. Vybrali ji do speciálního pořadu plného proměn, který se jmenuje Makeover Guy, kde se postarali o její zevnějšek. Nejvýrazněji u ní rozhodně zapůsobila změna vlasů. Z neforemné, roztřepené a nepoddajné hřívy pak následně vzniklo nádherné, uhlazené a upravené mikádo. Navíc jí specialisté vytvořili i skvělý make-up. Vypadala minimálně o 10 let mladší.

Už ji omrzely opotřebované vlasy. Výrazná proměna celkové vizáže ji omladila minimálně o 10 let

Rodina byla jako u vytržení. Všichni plakali a měli ohromnou radost z toho, jak Tereza vypadala. Nabrala tak opravdu potřebné sebevědomí a znovu se mohla začít plně usmívat. Následně pak uvedla, že už se konečně necítí jako bezdomovec, ale jako normální člověk. Prý by klidně mohla jít pracovat do televize mezi kamery. Je připravena se znovu pustit do života naplno a překonávat všechny nastavené překážky.

Nová naděje

Občas se všichni potřebují znovu nadechnout a získat novou naději, aby neupadali do deprivace a mohli pokračovat dál v tom, co zrovna budují, i když na to třeba na chvíli úplně zapomněli. Ztratili sebe sama a hledají se. Nezapomínejte na to, kdo doopravdy jste.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]