Kněz se přihlásil do pěvecké soutěže, aby světu předvedl svůj talent. Jeho vystoupení se okamžitě stalo hitem internetu

Fotografie: Depositphotos

Jestli existuje jedna věc, kterou mají všichni lidé rádi, je to rozhodně hudba. Jedna píseň má totiž mnoho významů a každý si najde ten svůj.

Málokdy se vídá, že by se kněz účastnil nějakých soutěžích, ale Ray Kelly se na ně tak dlouho díval a tak dlouho ho jeho přátelé přemlouvali, že se rozhodl se do jedné z nich přihlásit. Konkrétně šlo samozřejmě o talentovou soutěž. Tento kněz ukázal světu svůj obrovský talent a není divu, že postoupil do dalšího kola. No, podívejte se sami.

Několik lidí ho znalo i před soutěží

Kněz Ray Kelly věděl, že tak nějak zpívat umí, protože mu to říkal každý, kdo ho slyšel. Před tím, než se rozhodl přihlásit se do talentové soutěže, nahrál na svůj Youtube účet video, ve kterém zpívá píseň Hallelujah. Toto jeho vystoupení mělo opravdu velký úspěch. O několik let později se rozhodl, že svůj talent ukáže světu a tak se přihlásil do známé soutěže.

Fotografie: Pixabay

Byl všem sympatický

Když vstoupil na podium, bylo na něm vidět, že není vůbec nervózní. S každým z poroty si chvilku popovídal a sršel vtipem, takže se každý těšil na to, až uvidí, co Ray předvede.

Vybral si písničku Everybody hurts od skupiny REM. Řekl, že se ve své profesi často stýká s bolestí a emocemi a myslí si, že tahle píseň mu to pomůže vyjádřit na podiu.

Fotografie: Pixabay

Z jeho zpěvu byli všichni paf

Jakmile začal zpívat, všichni ztichli, jen porota si ho nenápadně prohlížela. Kat Simon Cowell měl extrémně dobrou náladu a říkal, že je to velice dobré a že Ray má na to být úspěšný. Nakonec nezůstalo ani jedno oko v sále suché, tak moc dojemné to bylo. Porota vůbec nevěděla, co má říct a jak se vyjádřit, byli z Raye úplně hotoví.

Simon Cowell, na kterého je většinou opravdu těžké udělat dojem, řekl, že tohle vystoupení bylo to nejlepší, co v tomhle ročníku zažil. Je podle něj důležité přidat do zpěvu i emoce. Jak se vystoupení líbilo vám?

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]