12 sourozenců začíná tančit na jevišti. Po několika sekundách si získali srdce všech v publiku

Fotografie: Gerardo Lazzari / Creative Commons / Attribution 2.0

Když se dá dohromady nějaká větší taneční skupina, tak většinou tito lidé pochází z různých měst. Tato taneční skupina však pochází z jedné rodiny a celkem má skupina 12 členů.

Existuje velké množství tanečních skupin, ale jen málokteré mají opravdu velké množství členů. Velké taneční skupiny totiž musí většinou mnohem déle nacvičovat svá vystoupení, protože větší počet lidí se musí naučit určité kroky v určitý čas. Pokud není taneční skupina připravena na vystoupení, lze to velice snadno poznat. Tato taneční skupina obsahuje 12 členů a jejich vystoupení nemělo chybu.

Lidé se musí naučit spolupracovat

Aby taneční vystoupení vypadalo dobře, musí tanečníci hodně trénovat a řádně si zapamatovat kroky. K tomu, aby se kroky lépe zapamatovaly, používají vystupující i hudbu, která nejenom pomáhá tanečníkům, ale také dodává tu správnou energii danému vystoupení. V případě, že se tanečníci nenaučí spolupracovat, stává se jejich vystoupení špatným, a i diváci poznají, že taneční skupina nemá vystoupení příliš dobře nacvičené.

Taneční soutěže se konají všude po světě

Lidé ve svém volném čase sledují videa na sociálních sítích, kde se častokrát objevuje něco, o čem si ostatní myslí, že by měli lidé sledovat. Většinou se tak člověk dostane k videím, na kterých jsou zachyceni lidé s talentem, kteří se účastnili nějaké soutěže. Podobné talentové soutěže lze častokrát sledovat i v televizi. Pokud se ale začnete dívat na videa ze světových tanečních soutěží, uvidíte ty nejlepší tanečníky.

Taneční skupina s 12 sourozenci

Některé taneční skupiny mají svůj příběh, který bývá velice dojemný. Tato taneční skupina se skládá z 12 členů a všichni jsou to sourozenci. Už jen to je velice zajímavé na této skupině. Ještě zajímavější ale je jejich tanec. Své vystoupení předvedli na UCWDC Worlds, kde jistě nezklamala ani jednoho diváka.

Taneční skupina dříve vyzkoušela talentovou soutěž

Již dříve se tato taneční skupina rozhodla zúčastnit talentové soutěže s názvem America’s Got Talent, kde ale bohužel tato skupina nevyhrála. Díky účasti v soutěži se ale skupina stala velice známou, a proto mnoho lidí stále vyhledává taneční videa s touto skupinou. Tato taneční skupina si říká Williss Clan a jakmile se zúčastnila UCWDC Worlds. Vystoupení začíná tím, že jsou na pódiu 2 mladí lidé a 2 malé holčičky.

Tanečníci postupně předvádí jednotlivé kroky a publikum jim tleská do rytmu. Po chvilce si vezmou 2 tanečníci hudební nástroje, na které během vystoupení hrají a přitom tancují. Během tance se na pódiu neustále vyměňují tanečníci a vždy přichází s něčím novým. Jejich vystoupení ale vypadá velice ladně a je vidět, že toto vystoupení se trénovalo hodně dlouho. Na konci vystoupení publikum reaguje velkým potleskem a je vidět, že toto číslo se jim velice líbilo.

Zdroj: Madlyodd

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*