Opuštěné piano v supermarketu si podmanil 9letý chlapec. V uličkách se tvořily fronty kvůli jeho vystoupení

Fotografie: Depositphotos

Na světě se neustále rodí tací, kteří byli obdařeni nějakým talentem. Mnoho z nich však nevyužije svůj potenciál, což rozhodně není případ elegantního chlapce, jenž v supermarketu zazářil na piano.

Obří supermarket Costco je známý pro nepřeberné množství zásob a spousty degustací zdarma. Také je proslulý svým špičkovým hudebním vybavením. Toho se chopil tehdy 9letý Jake Clayton, který přistoupil ke zdejšímu klavíru, a zákazníci tak dostali mnohem víc než jen „gratis“ nabídku. Jeho vystoupení totiž stálo skutečně za to a stalo se virálním na youtube.

Neobyčejné vystoupení na tak obyčejném místě

Elegantně oblečený chlapec prokázal neskutečný talent. Lidé stojící kolem se s videokamerou ani nezastavili a byli si jistí, že jejich videa budou na sociálních sítích úspěšná. Bylo jasné, že se 9letý Jake stal showmanem, který předčil mnoho lidí s daleko vyššími zkušenostmi. Na klavír je schopen provádět fascinující technické výkony – a to vše vestoje. Když ho ve videu uslyšíte, budete si myslet, že hraje sólo v koncertní síni, ale ve skutečnosti se jednalo o pouhý supermarket.

Zatímco nakupující všemožně pobíhali, rozhodně nečekali, že něco takového uslyší. Možná jinde v pětihvězdičkové restauraci, ale rozhodně ne při sobotním ranním nákupu potravin. Rodiče mladého Jakea také nakupovali, když se malý pianista rozhodl trávit čas u piana. Ovšem ne obyčejně, ale ve vintage saku a buřince, což mu na stylu ještě o dost přidalo.

Začínal hrát už v pěti letech

Jake chodil na lekce klavíru už před tím, než mu bylo pět let. Ke klavíru se dostal velmi přirozeně a později začal hrát na soutěžích a vystupovat na mnoha koncertních místech. Dokonce hrál i se symfonickým orchestrem. Dá se tedy říci, že ve svém mladém věku už toho má za sebou hodně – a před sebou má nesmírně slibnou budoucnost. Může hrát, co chce a kde chce, jeho talent od Boha se ve světě rozhodně neztratí.

2letý chlapec se omylem přimotal na parket. Lidé v sále okamžitě sahali po telefonech a začali si to natáčet

Zdroj: Podaj

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]