Video s originálním nástupem snoubenců k oltáři obletělo celý svět. Vidělo ho už skoro 5 milionů lidí

Fotografie: Depositphotos

Nikdo z přítomných si se vší pravděpodobností nemyslel, že by svatba v kostele mohla vypadat takto. Snoubenci však ukázali, že je možné vše.

Svatební den je důležitým bodem v životě ženicha a nevěsty a jak už z toho vyplývá, mnoho snoubenců si přeje, aby na tuto událost nikdy nezapomněli. Někdo proto zkouší vymýšlet originální výzdobu nebo například jedinečné pokrmy. Tito dva novomanželé ovšem přišli s něčím naprosto nevídaným. Svou svatbu totiž začali slavit ještě než začala, a to při nástupu, kdy spolu s ostatními přáteli předvedli skvělé, ovšem trošku bláznivé, vystoupení.

Originální svatba

Pokud jste se již někdy svatby zúčastnili, jistě víte, že je tato událost spojena s velmi dlouhými přípravami, které vyžadují neustálý dohled a jistotu, že máte situaci pod kontrolou. Ženich a nevěsta se většinou také snaží, aby byl jejich obřad co nejpůsobivější a oni tak okouzlili všechny přítomné. Někdy je však jedinečný nápad něčím, co poruší veškeré stereotypy a osladí svatbu natolik, jako se to podařilo tomuto páru.

Fotografie: Pixabay

Tato nevěsta a ženich si zábavu pravděpodobně jen tak neodepřou – začali s ní už během obřadu, kdy vstupovali do kostela. A nebyli sami! Téměř všichni, včetně vybraných hostů a dokonce i kněze, se k novomanželům připojili, aby jim pomohli s nezapomenutelným vystoupením, které pravděpodobně nikdo nečekal.

Jedinečné vystoupení

Během toho, co se pozvaní shromáždili v kostele, začala hrát hudba a ze vstupních dveří začali jednotlivě vybíhat tanečníci, kteří se snažili rozveselit publikum. Začali dva malí kluci, poté se objevil dokonce i sám kněz a jako poslední to nemohl být nikdo jiný než ženich a nevěsta. Poté už následoval klasický chod svatebního obřadu a co se dělo po svatbě, to zůstává vzhledem k takové energii otázkou.

Fotografie: Pixabay

Vystoupení si získalo mnoho pozornosti, díky které si tento jedinečný obřad oblíbila řada lidí – na síti Youtube jej zhlédlo téměř pět milionů uživatelů. Někteří video však kvůli narušení stereotypu na posvátném místě, jako je právě kostel, kritizují. Ženich a nevěsta si přesto očividně svůj nejdůležitější den v životě dostatečně užili a nyní mají se všemi přítomnými skvělé vzpomínky. Níže se můžete podívat na ono video:

Zdroj: YouTube / Shoot It Yourself

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]