Ženich překvapil svou nevěstu krásným dárkem, kvůli kterému měli předtím rozepře

Fotografie: Pixabay

Existují dojemné příběhy, které vám vždy vykouzlí úsměv na tváři nebo vás ujistí v tom, že na světě přeci jen žijí dobří lidé. Na první pohled je zápletka jasná, ženich svou budoucí ženu překvapil natolik, že se dojetím rozplakala.

Ještě před svatebním focením dostala nevěsta dárek

Muž a žena, kteří se rozhodli vstoupit do manželství, se jmenují Orion a Kayleigh. Poznáte podle fotografií, jaký dárek žena dostala? Začněme od začátku. Kayleigh měla kočku ještě předtím, než poznala Oriona. Po nějaké době spolu chtěli začít žít a rozhodli se přestěhovat se do nového domu.

Kayleigh chtěla vzít kočku s sebou, ale Orion s tím nesouhlasil. Nechtěl v novém domově vůbec žádná zvířata a předložil spoustu argumentů, až nakonec jeho partnerka souhlasila. Po nějaké době ale viděl, že se Kayleigh nudí a změnil názor. Nechtěl ale jen tak domů přinést kočku.

Chtěl své partnerce ukázat, že si to všechno opravdu rozmyslel a udělal to jen pro ni. Přišel tak na to, že by svou ženu mohl překvapit kotětem přímo na vlastní svatbě. Orion nejdříve obešel útulky, ale nikde nenašel kotě, které jsem chtěl darovat Kayleigh.

Fotografie: Pixabay

Nakonec ženichovi pomohla jeho babička

Orionův nápad tak začal mít trhliny, ale obrátil se ještě na svou babičku, která byla velkou milovnicí koček. Ve svém věku 92 let je už ale chovat nemohla. Babička obvolala všechny své přátele, zeptala se svých sousedů a nakonec den před svatebním focením našla pro svého vnuka kotě. Ženich jen stačil na obojek připojit známku se jménem Chloe a mohl kotě darovat své budoucí ženě.

I toto malé gesto pro ženu znamenalo tolik, že se dojetím rozplakala. Vážila si toho, že Orion přehodnotil svůj názor a nakonec povolil mít domácí zvíře. Příběh tak má šťastný konec a nemusí to být jen zvířátko, kterým muž udělá ženě radost.

Fotografie: Freepik

Je znám také příběh, kdy malá holčička s maminkou při procházce městem potkala svou oblíbenou princeznu z knížky. Samozřejmě se nejednalo o opravdovou princeznu, ale o nevěstu, která holčičce její oblíbenou pohádkovou postavu připomínala. Zrovna u této situace byla i svatební fotografka, která tento netradiční zážitek zdokumentovala. Vznikla tak krásná vzpomínka pro nevěstu i pro holčičku.

Zkušená babička rozhodně ví, co nám na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuch... [Více o autorovi]