„Chce mě, ne můj dům,“ říká 82letá babička, která si vzala o 46 let mladšího muže

Fotografie: Depositphotos

82letá důchodkyně a 36letý muž musí často obhajovat svůj vztah před lidmi, kteří říkají, že muž ženu pouze využívá.

Když 82letá Iris Jones prozradila, že si bere 36letého egyptského inženýra, se kterým se seznámila na Facebooku, měli co dělat, aby se ubránili různým komentářům. Velký věkový rozdíl mezi milenci je ve vztazích i manželstvích už dávno samozřejmostí, protože se říká, že věk je pouze číslo. Jenže když jsou milenci od sebe o více než 40 let, je to při nejmenším zajímavé.

Muž se do ní zamiloval

Všechno to začalo v roce 2019, kdy Iris dostala od svého vnuka úplně nový notebook. Ten jí také pomohl vytvořit profil na Facebooku. Žena se poté připojila k ateistické skupině, kde potkala 36letého egyptského inženýra Mohameda Ibrihama. Začali si psát a muž se do ní během několika dní zamiloval.

Iris to nechápala a tak se ho ptala, co mu může takto stará žena vůbec nabídnout. Nikdy se neviděli a on se jí nikdy nedotknul, takže jeho vyznávání lásky nebrala moc vážně. Egypťan odpověděl, že ji považuje za okouzlující a zkrátka se do ní zamiloval. Ibriham jí pak poslal svou fotku, a ona ho postupně také začala mít ráda. Pět měsíců poté odletěla Iris z Londýna do Káhiry, aby se poprvé v životě setkala se svojí láskou.

Mají společné plány

Poté, co se konečně setkali v Káhiře, strávili spolu nějaký čas. Navštěvovali pyramidy, chodili do restaurací, dokonce se plavili na lodičkách a cestovali na velbloudech. Iris také poznala matku svého nového přítele, která byla ještě o 10 let mladší než ona. Staly se z nich kamarádky.

O čtyři dny později se na britské ambasádě v Káhiře rozhodli vzít, ale to se nakonec nepodařilo, protože neměli potřebné doklady. Rodina Iris však byla proti a to zejména kvůli velkému věkovému rozdílu. Iris jim ale řekla, že pokud by s ní Ibriham byl jen kvůli jejím penězům, tak by byl velmi zklamaný. Žila totiž pouze z důchodu a z různých příspěvků.

Rodina to nedokáže překousnout

Dodala, že její 36letá láska chce jen ji, ne její dům, a muž dokonce souhlasil s podpisem předmanželské smlouvy. Rodina Iris si na nového přítele její matky nedokáže zvyknout, protože je mnohem mladší, než její děti. Ale doufají, že postupem času ho do rodiny přijmou. Iris a Ibriham se vzali v listopadu 2020.

Museli ale ještě dlouhých 10 měsíců čekat, než muž dostal vízum a odcestoval do Anglie. Vše zdržela pandemie. Iris řekla, že kdyby byla Ibrihamova žádost o vízum zamítnuta, byla by připravena se za ním odstěhovat do Egypta. Pár se poté objevil v Today Morning Show, aby promluvil o své velké lásce. Trvali na tom, že se budou navždy milovat a že je nic nedokáže rozdělit.

Zdroj: Metro

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]