Svatba, která vhání slzy do očí. Tělesně postižený muž připravil pro svou nastávající ženu překvapení

Fotografie: Freepik

Když se rozhodnou dva lidé stvrdit oficiálně svou lásku, je to vždy velká událost. Tato svatba se však stala pro nevěstu přímo nezapomenutelnou. Její nastávající manžel připravil dokonalé překvapení, které nikdo nečekal. Vězte, že vás dojme stejně jako dotyčnou dámu.

Kevinův složitý životní příběh

Hlavním aktérem celého příběhu je Kevin, mladý muž, který bohužel špatnou shodou okolností skončil na vozíčku. Před třinácti lety si zlomil nohu. Na tom by však nebylo nic tak podivného. Běžně se tento druh úrazu časem zhojí, avšak u Kevina se po zlomenině začala rozvíjet takzvaná reflexní sympatická dystrofie. Ta se nejčastěji projevuje v začátcích tak, že končetina otéká, bolí a je zarudlá.

Pokud se stav nelepší, dochází k úplné atrofii a končetina ztrácí svou pohyblivost. U mladého muže vygradovala situace natolik, že lékaři museli v roce 2009 přistoupit k amputaci nohy.

Optimismus a láska drží muže při životě

I když byl zdá se osud ke Kevinovi nespravedlivý, muž neztrácel a stále neztrácí optimistický přístup k životu. Jeho přátelé často říkají, že Kevin si nikdy na svůj zdravotní stav a indispozice nestěžoval.

Ochotně a s vervou bojuje a snaží se žít, jak nejlépe umí. I když je upoután na vozíček, chce žít plnohodnotně. Proto se časem usadil, zamiloval a požádal svou vyvolenou o ruku.

Fotografie: Pixabay

Tajné docházení na rehabilitaci

Tím ale celý příběh nekončí, právě naopak. Kevin se rozhodl, že svou vyvolenou překvapí, a tak si nechal vyrobit protézu na dolní končetinu. K tomu všemu docházel pravidelně avšak tajně na pravidelné rehabilitace, které byly sice bolestivé, ale muže motivovalo jediné, chtěl budoucí ženu překvapit a naučit se o protéze stát i chodit. To se podařilo a o svatební den nastal pro nevěstu i hosty velký šok.

Úžasné a dojemné překvapení

Když nastal ten velký svatební den, ženich již očekával u oltáře svou ženu, až si to za ním nakráčí v bílém. V momentu, kdy se nevěsta začala uličkou přibližovat ke Kevinovi, nastal ten očekávaný okamžik.

Muž vstal z vozíčku a pomocí protézy vykročil za svou milovanou. Ta byla vesmírně dojatá, stejně jako všichni přihlížející, kteří o ničem nevěděli. Kevinovi se tohle překvapení opravdu moc podařilo. Je hlubokým vyjádřením lásky k jeho vyvolené. A co říkáte na tento čin vy? Libí se vám?

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]