Netradiční pozvání na svatbu. Ženu specifický požadavek ženicha a nevěsty doslova uzemnil

Fotografie: Depositphotos

Žena obdržela pozvání na svatbu s nezvyklým požadavkem, který ji však připadal přehnaný, a proto se s ním podělila na sociálních sítích.

Svatební pozvání většinou přinášejí jedinou zprávu; dva lidé se milují a chtějí před svými blízkými stvrdit svou lásku slibem. Občas ale mohou mít pozvání na svatbu specifická přání. Někteří si nepřejí účast zvířat, dokonce i dětí, jiní zase žádají všechny svatebčany, aby obřad i hostinu nefotografovali a nesdíleli na internetu. Tento pár žádal všechny hosty, aby se zdrželi jistého zlozvyku. Jedna z takových obálek přišla i ženě, která to považovala za přehnaný a rozhodla se svou zkušenost sdílet se světem.

Neobvyklé pozvání na svatbu

Žena obdržela pozvání na svatbu své sestřenice. Těšila se, že si užije oslavu lásky naplno, ale jedna věc ji zarazila. Na pozvánce totiž stál specifický požadavek nevěsty a ženicha, a sice zákaz kouření. Přestože je žena nekuřák, byla šokována. Nedokázala si představit, jak na něj asi budou reagovat ostatní pozvaní, zvláště kuřáci. Rozhodla se tedy podělit se svou zkušeností na sociálních sítích.

Fotografie: Freeimages

Očekávala, že ji většina lidí podpoří. Pro kuřáka může být celý den a večer bez cigarety dost stresující. Je možné, že tito lidé pozvání odmítnou a svatby se raději vůbec nezúčastní. Nebo se naopak na svatbu dostaví, ale po několika hodinách bez kouření odejdou nebo začnou být nepříjemní. Netuší, co může být horší.

Místo konání svatby

Některé napadlo, že se nemusí vůbec jednat o nápad ženicha a nevěsty, ale zákaz kouření vyžaduje místo, kde se svatba bude konat. Je logické, že se tedy budou muset všichni přizpůsobit a je třeba na to svatebčany připravit dopředu. Dávalo by to logiku. Ovšem, pokud je to přání svatebního páru, na sociální sítích se objevily různé názory. Většina uživatelů internetu na tom neviděla nic špatného, našlo se ale i několik, kteří nesouhlasili.

Fotografie: Freeimages
  • „Skvělý nápad.“
  • „Opravdu je nutné chodit po kostele a vyfukovat kouř jako z výfuku?“
  • „Pokud mohou lidé pořádat svatby bez dětí, proč by nemohli jiní pořádat nekuřácké svatby?“
  • „Velmi dobře, moje sestra zemřela na rakovinu plic a zanechala po sobě tři děti.“
  • „Myslím, že zakázat lidem kouření venku je směšné“.
  • „Pokud bych byl kuřák, odmítl bych pozvání. Ve skutečnosti i jako nekuřák bych cítil pokušení nepřijít už z principu.“
  • „Vsadím se, že svatba bude prázdná.“

Co si myslíte vy? Spousta lidí, byť nekuřáků, by odmítla pozvání už jen z principu, nemají rádi, když lidé omezují druhé. Většina ale s jejich požadavkem souhlasí, jejich svatba, jejich pravidla. K jakému týmu se hlásíte vy?

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]