Nevěsta si pro svého nevěrného ženicha připravila během obřadu krutou pomstu. Svatebčani se nestačili divit tomu, co se děje

Fotografie: Depositphotos

Svatba má být nejkrásnějším dnem v životě zamilovaného páru. A většinou tomu tak doopravdy je a na jejich svatební den se vzpomíná ještě celé roky.

K tomu, aby se dva lidé vzali, je potřeba především jejich láska, ale i spousta peněz. Organizace svatby vám také vezme hodně času, ale ve většině případů se to vždycky vyplatí. Pro spoustu lidí je to stresující období, ale tento zvláštní den nakonec opravdu stojí za to. Ne však pro ženu z dnešního příběhu. Ta se před svatbou dozvěděla něco, co doopravdy nechtěla.

Noc před svatebním dnem

Nevěsta večer před svatbou zjistila, že její snoubenec není tím, za koho ho celý jejich vztah považovala. Celá svatba už byla připravena a pomalu se začala sjíždět rodina a blízcí svatebčanů. Když popíjeli, přišla nevěstě textová zpráva od anonymního čísla, ve které stálo: „Nebrala bych si ho, ty to opravdu uděláš?“

Fotografie: Pixabay

Nevěděla, co má dělat

K této zprávě jí došlo ještě několik snímků obrazovky a nevěsta si uvědomila, že její snoubenec měl celou dobu poměr s jinou ženou. „Tento víkend budeme jen spolu.“ nebo „Přál bych si, aby moje přítelkyně měla alespoň polovinu tvých dovedností.“ – to byly některé ze zpráv, které posílal své milence. Nevěsta naprosto zpanikařila a opravdu nevěděla, co má dělat.

Fotografie: Pixabay

Čekalo ji těžké rozhodnutí

Celou noc nespala, ale rozhodla se, že bude dělat jakoby nic a k oltáři normálně půjde. Když si snoubenci měli začít vyměňovat svoje sliby, nevěsta řekla, že svatba rozhodně nebude. Poté přečetla všechny zprávy, které její přítel posílal jiné ženě, a ten vyběhl z kostela společně se svým svědkem.

Fotografie: Depositphotos

Nevěsta byla sice smutná a měla zlomené srdíčko, ale po nějaké době si uvědomila, že je dobře, že na to přišla ještě před svatbou. Teď žije šťastně s věrným mužem.

Zdroj: Glamour

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]