Podívejte se na obrázek a vyberte si jeden z těchto snubních prstenů. Zjistíte, kdy bude vaše svatba

K tomu, abyste zjistili, kdy asi bude vaše svatba, je potřeba jen, abyste si vybrali jeden z těchto snubních prstenů.

Pokud často přemýšlíte o tom, kdy asi proběhne vaše svatba a jak bude vypadat, teď se to můžete dozvědět. Stačí k tomu, abyste si vybrali jeden z těchto snubních prstenů, které jsou na obrázku. Zkrátka ten, který se vám líbí úplně nejvíc. Poté už budete vědět, kdy proběhne vaše vysněná svatba a kdo ví, třeba to nebude trvat tak dlouho.

První prsten

Pokud jste si vybrali první prsten, znamená to, že vaše svatba zcela jistě proběhne mezi 27. a 30. rokem života. Do té doby si totiž chcete udržet nezávislost a důležité pro vás je i budování dobré kariéry. Jakmile si budete jisti tím, že přišel čas na svatbu, uděláte to.

Druhý prsten

Vy na svatbu nijak zvlášť nespěcháte. Není to pro vás zase tak důležité. Ale vaše svatba proběhne s největší pravděpodobností ve věku 38 a 40 let. Moc dobře víte, že toho chcete v životě ještě hodně stihnout, takže je pro vás svatba na posledním místě. To ale neznamená, že po ní netoužíte, jen zkrátka nespěcháte.

Fotografie: Pexels

Třetí prsten

S největší pravděpodobností se budete vdávat už mezi 19. a 22. rokem a bude to nejdůležitější událost vašeho života. Od vašeho dětství jste totiž toužila po krásné svatbě, ve které budete za tu nejkrásnější princeznu. A to se vám tedy rozhodně splní a k tomu si budete brát lásku vašeho života.

Čtvrtý prsten

Pro vás je nejdůležitější nejprve ukončit studia a potom procestovat celý svět. Cestování je totiž něco, co milujete od dětství a váš největší sen je ještě pár let po studiu cestovat. Z toho důvodu vaše svatba proběhne mezi 23. a 26. rokem života.

Pátý prsten

Vy chcete věnovat dostatek času sami sobě. Zkrátka prvně musíte najít sami sebe a až poté budete připraveni na to, vzít si svoji lásku. Z toho důvodu pro vás svatba nastane nejspíše mezi 30. a 33. rokem života.

Fotografie: Pexels

Šestý prsten

Pro vás manželství nikdy nemělo nějak velký význam. Rádi si totiž užíváte každý okamžik vašeho života a z toho důvodu se pro svatbu rozhodnete až mezi 41. – 45. rokem života. To ale neznamená, že nebudete ve vztahu.

Sedmý prsten

Nejprve toužíte po tom najít sami sebe a také místo, kam budete patřit a kde se budete cítit doma. Z toho důvodu k vaší svatbě dojde až mezi 41. a 45. rokem života. Svatba pro vás totiž v životě není zase tolik důležitá.

Osmý prsten

Pro vás je vlastně všechno důležitější než svatba. Ta je pro vás totiž jen nějaký list papíru a vy víte, že takový list nepotřebujete k tomu, abyste byli šťastní. Zkrátka vám stačí, že vás má někdo skutečně rád. Tento osudný krok uděláte až kolem 50. roku.