Nejsmutnější svatba na světě, nevěsta věděla, že ženich druhý den zemře

Svatba je obvykle veselou událostí. Ne však v tomto případě, kdy ženich trpěl vážnou nemocí a lékaři mu nedávali naději. To byla jak pro něho, tak i pro jeho partnerku doslova šokující zpráva. Oba dva se z dané informace vzpamatovávali. Mysleli si, že tu budou napořád, ale osud tomu chtěl jinak. Zpráva lékařů byla velmi smutná, jelikož muži moc dnů nezbývalo.

Svatba se uskutečnila

Oba dva plánovali svatbu, a tak je zpráva lékařů zasáhla jako blesk z čistého nebe. Skutečně se nedalo nic dělat, jelikož Navaro měl diagnostikované nádor na mozku, který se nedal odstranit. Oba se s partnerkou rozhodli, že se stále milují a chtějí mít svatbu. On chtěl zemřít jako manžel té nejlepší ženy a ona chtěla mít potvrzeno to, že je Navaro skutečně jejím manželem. A tak se svatba nakonec konala.

Svatba byla dokonalá, ale smutná

Svatba, která se konala byla jedním slovem dokonalá. Bylo zvoleno krásné místo, byla zvolena nádherná výzdoba a obřad byl velmi dojemný. K tomu všemu se přidala řada svatebčanů, kteří pomáhali vytvářet tu pravou atmosféru. Ač byla svatba dokonalá, nesl se nad ní opar smutku. Jednoduše proto, že každý věděl, že nemoc trpí nevyléčitelným zdravotním problémem a lékaři mu dávají opravdu málo času. Přesto bylo skvělé že se mohl svého nejdůležitějšího dne v jeho životě účastnit.

Mužův poslední den

O to smutnější bylo to, že svatba byla ženichovým posledním dnem v životě. Většina lidí to věděla, že se patrně nedožije dne druhého. I proto mu chtěli poslední den na tomto světě dokonale zpříjemnit. A všichni doufali, že se třeba stane zázrak a druhý den bude stále žít. K ničemu takovému bohužel nedošlo. I svatby mohou být smutné. Na druhou stranu oba dva novomanželé byli spojeni do svazku, po kterém tolik toužili. Alespoň toto se zvládlo a oni si tak splnili jeden svůj sen a slib, který si v minulosti dali.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]