Bezdomovkyně neměla kvůli svému vzhledu sebemenší šanci sehnat práci. Odvážný kadeřník se rozhodl vše změnit

Fotografie: https://www.flickr.com/photos/livenature/ / Creative Commons / Attribution-Share Alike 2.0

Bezdomovci častokrát mají málo motivace k tomu, aby se vrátili do běžného života. Tento muž se však pokusil udělat něco, co by ženě bez domova mohlo tuto motivaci vrátit.

Spousta lidí v dnešní době žije na ulici a bez vlastního domova. Někteří se do této situace dostanou vlastní vinou a jiní v tom mohou být i nevinně. Důležité pak je, zda tito lidé mají nějakou tendenci vrátit se do normálního života, či nikoliv. Tento kadeřník se pokusil udělat hezké gesto pro bezdomovkyni, jíž se tím snažil pomoct k tomu, aby se měla opět lépe.

Stylista potkal bezdomovkyni

Kadeřník a vlasový stylista má svou práci velmi rád. Je to jeho náplní života a velmi ho těší, když může měnit vzhled lidí na něco neuvěřitelně krásného. Jednoho dne se na ulici střetl se ženou, která evidentně byla už nějakou dobu na ulici. Rozhodl se ji tedy pozvat do svého salonu, kde měl v plánu ji trochu vylepšit. Žena souhlasila, a tak do jeho salonu přišla.

Kadeřník ženu změnil

Vlasový stylista si vzal ženu do parády. Její vlasy byly naprosto zničené a potřebovaly spoustu péče. Kadeřník naštěstí naprosto přesně věděl, co s takovými vlasy má udělat. Nakonec se rozhodl dát ženě svou plnou péči, což se týkalo i obličeje. Jakmile se svou prací skončil, byla bezdomovkyně k nepoznání. Hodně lidí by řeklo, že v salonu najednou seděl úplně jiný člověk.

žena proměna účes

Čtenářka si po 50tce připadala jako šedá myš. Stylista ji změnil natolik, že se sama v zrcadle nepoznala

Doufá v motivaci

Kadeřník se svým milým gestem snažil dosáhnout toho, aby ženě dodal sebevědomí a také dostatek motivace. Obojí totiž potřebuje k tomu, aby se jí povedlo najít nějakou práci, a díky tomu tak zlepšit svou životní situaci. Tato skutečnost by mohla být jakýmsi odrazovým můstkem k tomu, aby žena v budoucnosti zažívala lepší dny mimo ulici.

Muž sdílel celý příběh

Video o celé proměně ženy sdílel stylista na internetu. Velmi brzy se tyto záběry staly populární a viděli je lidé po celém světě. Taková gesta se nevidí každý den a to, co muž udělal, by mohlo být příkladem pro spoustu ostatních lidí. Někteří se samozřejmě chytají za hlavu, proč vůbec muže napadlo takovýto čin udělat. On však doufá, že tím ženě pomůže k lepšímu životu, než jaký měla doposud.

Zdroj: Megasvet

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*