Neznámý „vtipálek“ polil ženě bez domova vlasy maltou. Nápad kadeřníka ji změnil k nepoznání

bezdomovkyně
Fotografie: Freepik

Život na ulici rozhodně není jednoduchý. Nelehké to měla i tato žena, která se u kadeřníka objevila s vlasy plnými zaschlé malty. Podívejte se, jak si poradil.

Žena, která již nějakou dobu žije na ulici, to opravdu neměla jednoduché. Zdá se, že si zdřímla poblíž pytlů s maltou, kterou si zde odložili řemeslníci. Nějaký „vtipálek“ jí pak maltu nalil do jejích dlouhých světlých vlasů. Ta zaschla a z vlasů šla jen těžko dolů. Žena se tak vydala do blízkého kadeřnictví, kde se jí ujali. Nebylo jednoduché si s takovými vlasy poradit. Ve videu níže však můžete posoudit, jak se kadeřníkovi podařilo ženu proměnit.

Vlasy měla úplně zničené

O tom, jak dokáže obyčejná změna vzhledu pomoci člověku i psychicky, jsme na SvětěKreativity už psali v příběhu ženy, jíž proměna vzhledu pomohla z psychického dna. Ani tato bezdomovkyně na tom nebyla vůbec dobře. Nejen, že žila na ulici, ale stala se i terčem vtipálků, kteří jí zničili její dlouhé vlasy, když jí je polili maltou.

Jak uvedl server Webniusy, vydala se žena pro pomoc do kadeřnictví, které vlastní Ceyhun Isik. Vlasy měla neuvěřitelně zacuchané a v ruce nesla velký kus malty, který k nim byl také přilepený. V kadeřnictví se ženy hned ujali a pustili se do odstraňování zaschlých zbytků. Bohužel některé prameny putovaly do koše, a i když se jí věnovalo hned několik lidí, její dlouhé vlasy se nepodařilo zachránit.

Kadeřník tvrdil přesvědčené ženě, že její přání je téměř nereálné. Svůj výkon označil za životní dílo

Krátký sestřih ji velmi omladil

Kadeřník tak musel zvolit mnohem kratší sestřih a upravil vlasy do krátkého mírně vlnitého mikáda. Použil také světlý melír v přírodních tónech a žena bez domova jen díky tomuto účesu omládla o několik let. Když si ji však vzala do parády kosmetička a nalíčila ji, nemohla se žena v zrcadle ani poznat. Skutečně je to úplně jiný člověk.

Zkušená kosmetička zvýraznila přednosti jejího obličeje, ale přesto make-up působí velice svěže a přirozeně a rovněž ženě ubírá vrásky i několik let. Vyměnili jí také špinavé oblečení. Je to neuvěřitelné, ale nikdo by nehádal, že tato žena přespává na ulici. Spíše byste ji čekali za přepážkou jako upravenou pracovníci úřadu nebo banky. Vděčná žena na sebe jen nevěřícně koukala a nemohla najít slova, kterými by za takovou proměnu poděkovala.

Tady jsou však na péči o bezdomovce zvyklí. Majitel salonu řekl, že bezdomovectví je v Turecku velký problém a on už mnohokrát poskytl své služby lidem bez domova zcela zdarma. Na svém tiktokovém účtu zveřejňuje příspěvky s účesy a proměnami, které pod jeho rukama vznikají. Jak se mu to povedlo tentokrát, se můžete podívat ve videu níže.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]