Postarší žena si myslela, že z psychického dna není cesty ven. Zázračná proměna vzhledu jí změnila život

Fotografie: Depositphotos

Někteří lidé potřebují neustále vidět nějaký smysl života. Tato žena ho opět spatřila poté, co se odhodlala k tomu, aby si prošla velikou životní proměnou, již evidentně potřebovala.

Spousta lidí se ve svém životě může dostat do bodu, kdy si například procházejí syndromem vyhoření. To zkrátka vyplývá z toho, že si nejsou jistí sami sebou a pochybují o tom, zda dělají všechno správně. V redakci jsme se více méně shodli na tom, že je dobré mít v takovém období podporu v někom ze svých blízkých přátel či rodině. Tato žena si procházela něčím podobným, a tak se rozhodla pro radikální změnu.

Žena se necítila dobře

Syndrom vyhoření může mít velmi nepříjemný dopad na psychické zdraví lidí, píše iDnes. Tato žena se cítila velmi podobně, i když není jisté, zda si procházela zrovna touto životní komplikací. Každopádně se necítila dobře a byla nespokojená se svým vzhledem, což mělo dopad i na její psychické zdraví. Rozhodla se tedy pro velice radikální řešení, které jí mohlo pomoci s jejím problémem.

Vyhledala pomoc specialisty

Žena se rozhodla pro řešení svého problému vyhledat pomoc odborného specialisty. Největší potíží totiž pro ni byl její vzhled, kvůli kterému se necítila moc dobře. Jak píše i web iRozhlas, obavy o váš vzhled mohou mít za následek různé psychické poruchy. Krok této ženy byl proto naprosto logický a specialistu vyhledala velmi rychle. I když to za ním měla daleko, neváhala a vydala se na cestu. Evidentně kromě času a peněz utracených za cestu neměla co ztratit.

Specialista ženě pomohl

Stylista a specialista na vzhled si tak vzal ženu do plné parády a rozhodl se ji proměnit k nepoznání. Byl také velmi zvědavý na to, jak na změnu bude reagovat nejen žena, ale i její blízcí. Když dokončil svou práci, vypadalo to, jako kdyby objevil nějaký elixír mládí. Jeho zákaznice totiž působila minimálně o 10 let mladší oproti svému dřívějšímu vzezření.

Starší žena se cítila jako šedá myš. Kadeřník ji omládl o 20 let. Pohled na její reakci je k nezaplacení

Reakce byla neuvěřitelná

Některé lidi dokáže péče specialistů opravdu proměnit k nepoznání, jak jsme na Světě Kreativity ukazovali již v minulosti. Reakce této ženy byla však trochu netradiční oproti těm, na které bývá stylista zvyklý. Její první slova údajně byla ta, že už nevypadá jako bezdomovec, ale jako normální zaměstnaný člověk. Z její proměny měli radost i blízcí, kteří byli svědky odhalení jejího nového vzhledu. Někdy opravdu stačí málo, aby někteří lidé nabrali zpět své ztracené sebevědomí a začali si opět věřit.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]