Starší žena se cítila jako šedá myš. Kadeřník ji omládl o 20 let. Pohled na její reakci je k nezaplacení

Fotografie: Depositphotos

The Makeover Guy opět změnil život další ženě, která se již nadále nechtěla cítit jako šedá myška a toužila získat zpět své ztracené sebevědomí. Proměna je neskutečná.

Christopher Hopkins je světově proslulé jméno v oblasti stylingu. Ještě známější je však jeho přezdívka The Makeover Guy. Je velice trefná, protože Christopher s vámi dokáže hotové zázraky. Pod rukama mu už prošel nespočet žen, které toužily po změně, a nikdy žádnou z nich nezklamal. Ani Rhondu, jež si pro jeho pomoc přišla tentokrát.

Nechala mu zcela volnou ruku

Rhonda je 54letá žena, která se rozhodla, že nastal čas, aby její vzhled prošel kompletní změnou. Přišla ke Christopherovi do salonu a projevila mu absolutní důvěru. S úsměvem mu řekla, že mu dává volnou ruku, protože moc dobře věděla, že se u něj nedočká žádného zklamání. Toužila znovu získat ztracené sebevědomí a opět se cítit jako okouzlující žena.

Tak se i stalo. Christopher a jeho tým se pustili do práce. Ze šedé myšky vytvořili ženu s přirozeným vzhledem, který podtrhuje její vnější i vnitřní krásu. Nevynechali jediný detail. Dali si záležet nejen na změně účesu a make-upu, ale také na oblečení. Před nimi se najednou objevila zcela jiná žena.

Zanedbaný bezdomovec se po 20 letech dostal ke kadeřníkovi. Po proměně neudržel slzy na uzdě

Nevěřila svým vlastním očím

Když se Rhodna poprvé od proměny uviděla v zrcadle, nevěřila svým vlastním očím. Nepoznávala se. Prací Christophera a jeho týmu byla nadšená. Cítila se jako už dlouho ne. Sebevědomě, krásně, okouzlující. Nemohla slovy vyjádřit, jak moc byla Christopherovi vděčná. Už nikdy se nevrátí ke svému původnímu vzhledu. Takto se chce cítit už napořád.

Zdroj: Onlinenytt

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]