Mladá dívka si z vážného důvodu ostříhala vlasy nakrátko. Její proměna pohnula celým světem

Fotografie: Depositphotos

Tato dívka je pro mnoho lidí velkou hrdinkou, protože si musela nechat ostříhat vlasy kvůli vážné nemoci. Je opravdu statečná.

Asi každá ženy někdy zatoužila po změně, která se týkala především jejich vlasů. Některé si je nechají prodloužit, některé obarvit a jiné se rozhodnou, že své vlasy úplně zkrátí. Ale potom tu jsou ženy, které zkrátka neměly na výběr a musely si vlasy nechat ostříhat kvůli vážné nemoci. Stejně jako tato žena, kterou nyní obdivuje celý svět.

Před chemoterapií si ostříhala vlasy

Dívka se velmi dlouho připravovala na razantní zákrok. Rozhodla se totiž, že si nechá ostříhat svoje vlasy a toto její gesto dojalo všechny k slzám. Možná si říkáte, že na tom přece není nic zvláštního, ale jakmile se dozvíte, proč to udělala, všechno pochopíte. Lékaři Lauře zjistili velmi vážnou nemoc, a v tu chvíli si domluvila schůzku s nejlepším kadeřníkem v New Yorku.

Laura totiž chtěla nějaký krásný účes, aby mohla mít ještě chvíli radost z vlasů. Před tím, než jí začnou chemoterapie a o všechny vlasy přijde. Nemohla se dočkat, až vejde do kadeřnického salonu, kde se jí bude věnovat ten nejlepší kadeřník, kterého zná. Vypadalo to, jakoby nebyla vůbec vyděšená z nemoci.

Byla opravdu šťastná

Laura měla celý život dlouhé, zdravé a krásné vlasy a i přes to požádala kadeřníka, aby jí je zkrátil. Dlouho totiž toužila po nějakém trendy krátkém účesu, ale nevěděla, jestli jí bude slušet. Nyní ale věděla, že brzy nebude mít žádné vlasy, takže to zkrátka chtěla vyzkoušet. O pár minut později z kadeřnictví vyšla úplně nová Laura.

Zdroj: Twice