Muž se rozešel s partnerkou kvůli jejímu vzhledu. Později však svého rozhodnutí litoval

Fotografie: Pixabay

Uvedený příběh je jasným důkazem, že občas pohodlnost může způsobit nepříjemné problémy. Na druhou stranu odcházet od problému a nesnažit se druhému člověku vysvětlit, kde je chyba a co konkrétně by bylo dobré zlepšit, také není řešením. Navíc nikdo není dokonalý, takže soudit podle vzhledu se může později ukázat jako velká chyba.

Samozřejmě, že ve vztahu je důležitá jakási fyzická přitažlivost, ale rozhodně nejde o jediný faktor. Příběh muže, který se rozešel se svou partnerkou kvůli vzhledu, který později výrazně vylepšila, je jasným důkazem.

Muž měl pocit, že tahle žena nebude tou správnou partnerkou

Občas jsou to vysoká očekávání a nároky, které nás drží hluboko dole pod ideálním bodem našeho bytí. Zároveň jde o důvod, proč se dopouštíme nepříjemných a často zraňujících chyb.

Když se muž rozhodl rozejít se svou přítelkyní, nebylo to ze dne na den. Tomuto rozhodnutí předcházelo uvažování a stupňující se překážky, přes které se prostě nemohl přenést.

Fotografie: Freepik

Její vzhled už se nedal vydržet

Důležitým prvkem pro rozchod páru byl především vzhled partnerky. Přehnané lpění na kráse samozřejmě není ideální, ale opačný extrém také není nic dobrého.

Mužova partnerka neustále nosila vytahané domácí oblečení, staré tepláky, nepoužívala make-up, nestarala se příliš o své vlasy a později se dokonce přestala také holit a vytrhávat si obočí.

Fotografie: Freepik

Jak se nechal slyšet sám tento muž, už toho bylo příliš a žena ho absolutně nepřitahovala. Rozhodl se tak pro rozchod i přesto, že jako člověka ji měl rád.

Pokračujte ve čtení článku na další stránce