Kristýnu s infarktem 6x oživovali, byla mrtvá 24 minut. Když se probrala, zapsala si 4 slova, která mění pohled na život

Fotografie: Depositphotos

Každému člověku se stane, že jednou umře. Tato žena ale umřela celkem 6× a byla několik desítek minut mrtvá. Jakmile se probrala, musela si okamžitě něco zapsat.

Představa smrti děsí velké množství lidí, ale přitom je od ní každý člověk pouze kousek. Stačí, aby se stalo nějaké neštěstí nebo nehoda a může umřít kdokoliv, kdo si myslel, že bude žít ještě dlouho. Tato žena musela být několikrát oživována a když se to nakonec podařilo, ihned požadovala tužku a papír, aby si něco zapsala.

Každý člověk jednou umře

I když si většina lidí uvědomuje, že jednou umřou, každý si přeje, aby se to stalo až ve stáří a ne brzy. Nikdy však lidé netuší, co se jim může stát a že smrt může přijít mnohem dříve. Z tohoto důvodu by se o sebe měli lidé více starat, dávat na sebe pozor a dodržovat všechny lékařské rady.

Žena, která byla zdravá

Tato žena jménem Tina (Kristýna) byla zdravá a nebyla ani nějak nemocná. I přesto ji však potkalo neštěstí, protože měla nečekaný infarkt. Její příbuzní o Tině mluví jako o skvělém člověku, který byl celý život zdravý a velmi hodný na ostatní. Jednoho dne jí ale potkalo neštěstí a Tina dostala infarkt, což nikdo nečekal.

Tina dostala infarkt

Tina Hines musela bojovat o svůj život, a i s pomocí manžela a lékařů ze sanitky byla několikrát oživována. Její manžel Brian ji oživil 4× a lékaři v sanitce ještě 2x. I přesto byla celkem 27 minut mrtvá a lékaři začali rodinu připravovat na to nejhorší. Celá rodina to ale nechtěla vzdát a věřili tomu, že se Tina opět probere. Ta upadla do kómatu a muselo se čekat na to, zda Tina tento stav přežije.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Madie Johnson (@madiejohnson)

Žena se probrala a požadovala papír s tužkou

Jakmile se Tina z kómatu probrala, nemohla ani mluvit, ale snažila se ukázat, že nutně potřebuje pero a tužku. Byl jí podán deník malého chlapce a Tina do něj cosi začala psát. Do deníku napsala „Je to skutečné.“ Hned poté se jí všichni ptali, co tím myslela. Nakonec Tina ukázala nahoru k nebi a řekla, že to je skutečné. Podle všeho tedy mezi nebem a zemí něco je a když byla Tina mrtvá, zjistila, o co jde.

Zdroj: Newsbyte

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*