O jakou ženu má muž opravdový zájem? Většina lidí odpoví špatně a nachytají se

Fotografie: CanvaPhotos

Pokud máte rádi hádanky a různé kvízy, ale nejste příliš zdatní v logice a matematice, zkuste si rébus, který procvičí vaši všímavost. Na obrázku jde hlavně o řeč těla, která vydá za tisíc slov.

Internetem prolétla vzrušující hádanka. Testuje všímavost a pozorovací schopnosti člověka. Luštění nevyžaduje speciální matematické ani logické znalosti, ale to neznamená, že je jednoduché. Rozhodně neškodí se nad ním trochu zamyslet. Podívejte se na obrázek níže a rozhodněte, která žena podle vás muže zaujala nejvíce.

Tělo vydá za tisíc slov

Lidé až příliš věnují pozornost tomu, co ostatní říkají. Ale pravda se často skrývá v neverbální komunikaci. V držení těla, gestech a výrazech. Tyto podněty mohou pomoci, abyste se o daném člověku dozvěděli co nejvíce. Chvíli přemýšlejte, proveďte důkladnou analýzu všeho, co se na obrázku děje, všímejte si všech výmluvných znamení.

Poté se rozhodněte, o jaké odpovědi si myslíte, že je ta správná. Dejte si klidně na čas, řešení není tak jednoduché, jak se může zdát. V dalších odstavcích se dozvíte, jaká žena muže zaujala nejvíce. Nechcete-li to zatím vědět, nečtěte dále.

Správné řešení hádanky

Řešením je žena číslo 1. Proč je tomu tak? Všichni lidé mají tendenci se vědomě nebo podvědomě otevřít těm, kteří v nich vzbuzují zájem. Můžete to vidět i na obrázku, jelikož muž má celé tělo natočené k ženě číslo 1. Odborníci na řeč těla se domnívají, že člověka více zajímá osoba, na kterou směřují obě nohy.

Muž se od žen číslo 2 a 3 téměř úplně odvrací, jen jeho tvář trochu směřuje k ženě číslo 2, to musí být ale z důvodu rozhovoru. Ruka zastrčená v kapse ukazuje uzavřenost a zdrženlivost, ale směr nohou naznačuje zcela jasně, komu skutečně patří jeho zájem.

Zdroj: VeryWellMind

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*