Ženě s rakovinou zbývalo pouze 5 měsíců života. Když už ztrácela veškerou naději, tak se na ni usmálo štěstí

Fotografie: Depositphotos

Rakovina je velice zákeřnou nemocí, kterou člověk nesmí podceňovat. Rakovina děložního čípku se objevila i u ženy, které nezbývalo moc měsíců. Nakonec jí před smrtí zachránila jiná žena.

V případě, že je u nějakého pacienta diagnostikována rakovina, změní se dané osobě v jeden moment celý život. Většina lidí začne přemýšlet nad tím, jaká léčba je čeká a svého lékaře se začnou vyptávat na mnoho otázek. Podobně na tom byla i mladá Nicole, u které se objevila rakovina děložního čípku.

Matka od dvou dětí

Nicole (41 let) pochází z Chesteru ze Spojeného království a již dříve si stěžovala na bolest v podbřišku. Její lékař ji však odbyl s tím, že tato bolest pravděpodobně pochází od infekce, kterou prodělala při předchozí operaci. Nicole tedy odcházela od lékaře s tím, že se nejspíše o nic nejedná a časem ji tato bolest přejde. K tomu ale bohužel nedošlo.

Nicole byla přijata do nemocnice

Po nějaké době bolest u Nicole nepřestala a jednoho dne to došlo až tak daleko, že byla převezena do nemocnice, kde byla ihned přijata na jednotku intenzivní péče. Provedlo se u ní několik vyšetření a bylo brzy zjištěno, že má rakovinu děložního čípku. Její nemoc byla již ve 2. stadiu, což celou situaci ještě zhoršovalo.

Lékaři ihned zahájili léčbu

I přesto, že ihned po diagnostice tohoto onemocnění byla u Nicole zahájena léčba, její rakovina se stále zhoršovala. Po 7 týdnech léčby se rakovina velmi rychle rozvinula do 4. stadia. Nicole potřebovala operaci, ale lékaři jí oznámili, že kvůli složitému nádoru to není možné. Následně jí také oznámili, že jí pravděpodobně zbývá už jen pár měsíců.

Fotografie: Pexels

Žena se nechtěla jen tak vzdát

Nicole byla natolik statečná, že se vydala za jinými lékaři, kteří by ji mohli uzdravit. Nejprve se vydala do Northumberlandu a následně podnikla několik cest na kliniky do Turecka. Na všech klinikách, kde ji léčili, utratila přes 850 000 Kč a její nádor se rapidně zmenšil. Stále však neměla vyhráno, ale neměla další peníze na to, aby si mohla dovolit další léčbu.

Potřebovala další peníze na léčbu

Každá cesta do Turecka vyšla Nicole přibližně na 100 000 Kč a finance jí velice rychle docházely. Z tohoto důvodu své rodině oznámila, že pravděpodobně budou muset udělat několik rozhodnutí a nejspíše jim dojdou peníze na to, aby se mohla uzdravit. Poté ji však čekalo velké překvapení.

Fotografie: Freepik

Zachránila ji nečekaná osoba

Jelikož Nicole potřebovala peníze, založila současná žena (Clare) od bývalého manžela Nicole finanční sbírku, aby Nicole pomohla. Ve chvíli, kdy se Nicole o sbírce dozvěděla, bylo nasbíráno již přes 200 000 Kč. Clare měla pocit, že Nicole by měla vidět své chlapce vyrůst a také se stát babičkou. Díky této sbírce, kterou Clare založila, měla Nicole šanci na uzdravení a gesto od Clare ji velmi dojalo.

Zdroj: Independent