Z řidiče kamionu se stal v mžiku hrdina. Svým činem zachránil život mladé ženě, která byla unesena na Štědrý den

Fotografie: Depositphotos

Žena byla unesena násilníky a následně týrána v obytném vozu. Naštěstí si jí všiml řidič kamionu, který ihned zavolal policii.

Během parkování na čerpací stanici si řidič kamionu Kevin Kimmel všimnul něčeho velmi neobvyklého – viděl mladou dívku, která v devastujícím stavu vystoupila z tmavé dodávky, jejíž okna byla ztmavena, aby nebylo vidět dovnitř. Instinkt muži nedovolil nechat situaci jen tak být, a proto se rozhodl ihned zavolat policii. Jak vyšlo později najevo, svým činem zachránil dvacetiletou ženu před zneužíváním. Tím ovšem příběh nekončí.

Instinkt řidiče kamionu zachránil dívce život

Řidič kamionu Kevin Kimmel během parkování na čerpací stanici zachránil 20letou ženu, jež se stala obětí zneužívaní a týrání. Hrdina tvrdí, že si dívky všimnul, když vystupovala z dodávky se ztmavenými okny. Krátce poté, co se Kevin stal svědkem této scény, zavolal policii. Jakmile strážníci přijeli a vozidlo zkontrolovali, nalezli v něm ukrývající se zločinecký pár, který způsoboval mladé ženě opravdové utrpení.

Fotografie: Pixabay

Poté, co se případu ujala FBI, vyšlo najevo, že dvojice násilníků v dodávce je součástí skupiny obchodníků s lidmi. Mladá žena byla v alarmujícím stavu – hladověla a měla propíchané nohy od hřebíků. Podle soudních dokumentů pár mučil oběť pálením kůže pomocí horkých klíčů, a kladivem jí zatloukal hřebíky do nohou. Celé utrpení však naštěstí skončilo díky intuici řidiče kamionu.

Oběť byla unesena na Štědrý den

V rozhovoru pro místní televizní stanici řidič vypověděl, jak spatřil na čerpací stanici mladou ženu, jež se dívala z okna přes černé závěsy. „Tato dodávka opravdu nevypadala jako obyčejný vůz, víte,“ řekl novinářům. Do vozidla viděl nastoupit nějakého muže, který se za sebou neustále otáčel, a poté rychle odjel. Oběť byla unesena na Štědrý den a následně zločinci nucena k prostituci, přičemž jí vyhrožovali, že pokud něco prozradí, zabijí její rodinu. Podle policie byla žena navíc vyhladovělá a dehydratovaná.

Fotografie: Freepik

Podle sdružení proti obchodování s lidmi jsou důsledky zneužívání významné z psychologického a psychiatrického hlediska. Posttraumatická stresová porucha tohoto trestného činu se totiž může vyznačovat mnoha příznaky, mezi které patří především „flashbacky“, úzkost, deprese a potíže se soustředěním. Nyní všichni mladé ženě drží palce, aby byla silná a své trápení překonala.

Zdroj: The Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]