Doktoři jí řekli, že je ve stresu. Pak zjistili krutou pravdu a okamžitě ji hospitalizovali

Fotografie: Depositphotos

Pokud člověk začne pociťovat zdravotní potíže, měl by podstoupit důkladné vyšetření. Této ženě nejprve řekli, že je hodně ve stresu a až časem se zjistilo, že má vážné zdravotní komplikace.

Každý člověk by si měl vážit svého zdraví a nespoléhat se na to, že pokud je ještě mladý, nemůže se mu nic stát. I u mladých lidí se může objevit vážné onemocnění, které je potřeba začít včas léčit. Pokud by se tak nestalo, dostává se člověk do ohrožení života. Tato dívka na tom byla velice podobně.

Lidé by neměli podceňovat zdravotní potíže

Jakmile na sobě člověk pocítí, že je něco jinak a není mu příliš dobře dlouhodobě, neměl by tento stav ignorovat a měl by jej řešit. V první řadě je dobré si zajít k lékaři, který lépe rozpozná, zda má člověk vážné potíže nebo zda jeho stav napraví určité činnosti nebo léky.

I v zahraničí jsou lékaři

Mnoho lidí se vydává na zahraniční dovolené nebo jen na určitý počet měsíců do jiné země. V momentě, kdy se u nich objeví zdravotní potíže, nechtějí je řešit s tamními doktory, jelikož se bojí toho, že jejich zdravotní péče bude příliš drahá. Tato dívka si zašla za lékaři v zahraničí, když začala mít problémy s dýcháním při šnorchlování. Lékaři jí ale příliš dobře nevyšetřili.

Dívka pracovala v zahraničí jako učitelka

Dívka jménem Mollie (24 let) se vydala do zahraničí, aby mohla prozkoumat Galapágy a zároveň se při této cestě snažila vydělat nějaké peníze tím, že učila angličtinu. Když se však jednoho dne vydala šnorchlovat, málem se utopila, protože měla problémy s dýcháním. Vydala se proto za místními lékaři, kteří ji příliš kvalitně nevyšetřili a řekli jí, že věří, že to má kvůli stresu.

Mollie měla zdravotní komplikace i po návratu

Když se Mollie vrátila zpět do Velké Británie, jednoho dne se jí udělalo špatně v supermarketu, kde dokonce omdlela. Odtud byla převezena do nemocnice, kde lékaři udělali podrobnější vyšetření. To, co však Mollie oznámili, jí naprosto změnilo život. Podle všeho má totiž Mollie nádor ve velikost 15 cm nad srdcem a plícemi.

Tato zpráva byla pro Mollie šokující, protože když se vydávala na Galapágy, těšila se na dobrodružství a poznávání nových míst. Po návratu z dovolené chtěla vyprávět všem ostatním, jaké to na Galapágách bylo a místo toho se musí okamžitě začít léčit. Její rakovina je totiž ve čtvrtém stádiu. Mollie ale neztrácí naději a doufá, že léčba zabere.

Zdroj: TheSun

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]