Manželé adoptovali dítě od sousedky, která velice rychle zemřela na rakovinu. Po příchodu domů je čekalo překvapení na celý život

Fotografie: Depositphotos

Některé lidské osudy jsou velice smutné, ale naštěstí existují známí a příbuzní, kteří dokáží v těžké situaci pomoci. Tato žena svou holčičku nabídla sousedům k adopci, protože věděla, že brzy zemře.

V dnešní době je vcelku normální, že se dva lidé rozhodnou pro adopci, jelikož mnoho žen nebo mužů nemůže mít vlastní děti. Dalším důvodem, proč si lidé adoptují děti je to, že chtějí pomoci jiné rodině / dítěti. Bohužel to v životě chodí tak, že k adopci jsou nabízeny děti, kterých se jejich rodiče vzdali nebo se o ně z nějakého důvodu nemohli postarat. Tato holčička si zažila něco podobného.

Lidé se snaží stále pomáhat

I když by se mohlo zdát, že si v současnosti lidé všímají hlavně svých věcí a o druhé se nestarají, stále se najde několik osob, které se starají i o ty, jenž mají okolo sebe. Mít hezké vztahy s rodinou, přáteli a také sousedy je velmi potřebné a každý člověk si jednou v životě uvědomí, že mít okolo sebe dostatek přátel je téměř nutností.

Sousedi, kteří pomohou v nouzi

Žena jménem Audrey bydlela sama se svými dětmi v Las Vegas a její dcera se jednoho seznámila se sousedy, kteří byli velmi milí a přátelští. Když Audrey potřebovala na nějaké vyšetření do nemocnice nebo na testy, poprosila vždy sousedku Tishu, jestli by její 3 děti nemohla její rodina pohlídat. Sousedi vždy souhlasili a když bylo potřeba, Audrey pomohli.

Velká rodina a málo financí

Samotní sousedi na tom nebyli nejlépe, doma měli málo místa, živili 5 dětí a s financemi na tom také nebyli zrovna dobře. I přesto nikdy neřekli své sousedce ne, když potřebovala pomoci. Čas od času se stávalo, že děti od Audrey spaly u sousedů, protože maminka musela strávit noc v nemocnici. Jednoho dne však Audrey přišla domů a byla velmi zdrcená tím, co se dozvěděla.

Fotografie: Freepik

Lékaři sdělili Audrey špatné zprávy

V nemocnici se Audrey dozvěděla, že má rakovinu jícnu, která je ve druhém stádiu a je velmi pravděpodobné, že už bude žít pouze 1 rok. Celá rodina od Audrey z této zprávy byla v šoku a jakmile se to dozvěděli její sousedi, byli z toho také velmi špatní. Audrey nemyslela ani moc na sebe, ale spíše na své děti. V hlavě jí neustále vrtala otázka, co se stane s jejími dětmi, až tu ona nebude.

Rakovina se rychle zhoršovala

Stav Audrey byl den ode dne horší a její sousedi se nabídli, že pokud bude potřeba, udělají vše, co je v jejich silách, aby nemocné ženě a její rodině jakkoliv pomohli. Po dvou týdnech Audrey zemřela a nikdo nečekal, že umře tak brzo. Jelikož sama Tisha vyrůstala v sirotčinci a věděla, jaké to je, nemít rodiče, rozhodla se se svou rodinou, že děti od Audrey adoptují.

Tisha a její rodina se pokusili o adopci

K adopci bylo potřeba několik formalit, aby Tisha a její rodina mohli děti od Audrey adoptovat. Mezi podmínky pro schválení adopce patřilo například to, že musí udělat ve svém domově úpravy, aby mohli do rodiny přijmou další členy. Jejich finance jim ale nedovolili úpravy udělat. Tisha se rozhodla, že o tomto příběhu napíše na sociální sítě a brzy se vše obrátilo k jejich prospěchu.

Fotografie: Pixabay

Velké změny u sousedů doma

Jeden ze známých Tishy kontaktoval televizi, která poslala za Tishou tým lidí, kteří chtějí pomáhat těm, kteří to potřebují a zároveň o této pomoci natáčí seriál. Celou rodinu Tishy poslali na týden na dovolenou a udělali jim rekonstrukci domu. Díky tomu, že tato rekonstrukce proběhla, mohla Tisha společně se svou rodinou adoptovat děti Audrey a poskytnout jim nový domov.

Zdroj: Mypositiveoutlooks

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*