Dojemné video zobrazuje kouzelnou reakci manžela na těhotenství své ženy. Lékaři dávali manželskému páru nulovou šanci na to, že budou mít děti

Fotografie: Unsplash

Některé páry může srazit na kolena informace, že dítě mít nikdy nebudou. Občas ale, jako v tomto případě, dochází k nevysvětlitelným zázrakům.

Dee je žena, jež vystupuje na sociální síti jménem YouTube, kde přidává různá videa. Nejčastěji se týkají ženských témat a různých diet, protože to je její vášeň, na kterou se specializuje. Neobává se ovšem ani svěřit svým divákům s osobními věcmi, a tak jednou vydala video, které zachycuje reakci nejen jejího manžela na její vymodlené těhotenství.

Lékaři jim nedávali žádnou šanci

Celý příběh začíná v době, kdy se Dee a její manžel rozhodli, že spojí svou lásku v něco většího a budou mít spolu potomka. Původní nadšení začalo opadat v momentě, kdy už uplynula nějaká doba a stále se nic nedělo. Věděli, že musí být trpěliví a že to nepřijde jen tak rychle, ale když už to trvalo opravdu moc dlouho, rozhodli se probrat celou situaci s lékaři.

Fotografie: Freepik

Ti je poslali na testy, které zejména pro Dee znamenaly těžkou ránu pod pás, ale zdrtilo to oba manžele. Doktoři totiž zjistili, že zatímco manžel je v pořádku, Dee má PCOS (syndrom polycystických ovárií). V tuto chvíli ještě neztráceli naději, bylo totiž možné provést léčbu, a tak Dee začala docházet na více krevních testů, byly jí uměle přidávány hormony a podstoupila řadu dalších terapií.

I přes veškerou snahu se zdálo být vše ztraceno

Jenomže ne vždy se zadaří a tato nemoc často vede k úplné ztrátě plodnosti. Dochází při ní mimo jiné k vynechání menstruace a inzulínové rezistenci. A když už vaše dny náhodou přijdou, probíhají bez ovulace. Oba partneři se museli smířit se zprávou, že se Dee nikdy v životě nestane matkou. Pak se ale začaly dít věci, které přivádí celou situaci ke zmíněnému videu.

Fotografie: Freepik

To totiž začíná obavami Dee, která se poslední dobou jednoduše necítí být ve své kůži. Bývá hodně unavená, má tendence hodně jíst, přibírá, začíná jí být malé její oblečení, vše ji bolí. Přirozeně měla obavy, jelikož mezi příznaky její nemoci patří mimo jiné také obezita. Rozhodla se tedy si pro jistotu udělat ovulační test, na němž se zobrazil smajlík.

Nechtěla tomu ze začátku vůbec věřit

To se jí nikdy v životě nestalo, byla z toho velmi zmatená a šla si na internet okamžitě vyhledat, co to může znamenat, když se vám na tomto testu zobrazí emotikon. Zjistila, že ovulační test má mimo jiné schopnost odhalit těhotenství, a právě tímto smajlíkem vám to dá vědět. Nevěřila tomu, že by to mohla být pravda, přeci jen si ale zašla koupit těhotenský test a nestačila se divit, když objevila dvě čárky.

Fotografie: Freepik

Věděla, že si tuto informaci nemůže dlouho nechat pro sebe, a rozhodla se ji manželovi sdělit neobvyklým způsobem. Počkala pár hodin, než přišel domů, nechala ho zavřít oči a dala mu papírovou tašku. Během jejího rozbalování padaly vtipné hlášky typu „Dala jsi mi Charlieho lejno? Dala si mi papír? Dala si mi odpadky?“, manžel byl jednoduše zvědavostí bez sebe. Vtipná nálada se ovšem během zlomku sekundy změnila, když objevil skutečný dárek, který pro něj měla.

Zažili společnou dojemnou chvíli

Tím byly dětské ponožky, které mělo nosit jejich budoucí děťátko. Zaraženě je držel a nevěděl, co si má myslet, tak se nad ním Dee slitovala a prozradila mu, že to jsou ponožky pro jejich dítě. V tu chvíli, co to vyslovila, už měli oba na krajíčku a po otázce „Co tím myslíš? Dítě?“ už to manžel nevydržel a pořádně ji objal, během čehož se oba dva rozplakali.

Fotografie: Freepik

Vzápětí mu Dee prozradila, že nevěděla, jak přesně mu to má oznámit, protože je teprve v začátku a může se stát ještě hodně věcí, které by její těhotenství mohly narušit. Naštěstí je už ale známo, že celý příběh dopadl dobře, jelikož se odehrál dva roky zpátky a Dee již stihla dát život svému krásnému synovi. Je úžasné, když lidské příběhy dojdou ke šťastnému konci.

Zdroj: UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]