Muž umístil v dílně kameru proti návštěvám předpokládaného zloděje. Záběry však zachytily překvapivou pravdu

Fotografie: Depositphotos

72letý Stephen Mckears si poklidně užíval důchodu, ale jednu dobu mu začala doléhat na mysl pochybnost, že se mu někdo neustále chce vloupat do domu.

Stephena napadlo, že se musí jednat o lupiče, ale jak se situace stále opakovala, nedávalo mu to smysl. Během té doby se ale stalo mnohem více nevysvětlitelných věcí. V jednu chvíli si i myslel, že s jeho vlastním duševním zdravím něco není v pořádku. Z jeho dílny nebo spíše garáže se také začaly podivně vytrácet drobné věci jako šrouby či matice.

Na lupiče se připravil

Po dlouhém uvažování se rozhodl nastavit kameru, aby lupiče případně konečně dostal. Než ji však zapnul, rozházel po okolí několik menších drobností s tím, že na to vetřelce opět nachytá. To se také povedlo, akorát dotyčný zlodějíček nebo spíše malá myška uklízela Stephenovi dílnu. Jednoduše rozházené věci opět vracela na své místo, což bylo naprosto šokující.

Nejednalo se o žádnou škodnou

Stephen opravdu nedokázal pochopit, že „zloděj“ dokáže být tak hodný a uklízet za něj. Nemohl uvěřit svým očím, když malá myška zvedla věci, které vážily dvakrát tolik než ona. Na virálním videu je jasně vidět, že myš tvrdě pracuje, aby všechny věci dostala do plastové krabičky. Takto údajně pracuje každou noc, v podstatě se to stalo takovou rutinou, na kterou si i Stephen zvykl.

výběr z bankomatu

Policie varuje: Pokud u bankomatu uvidíte tento předmět, raději se mu vyhněte. Jde o podvod zlodějů

Lidé uklízecí myšku zbožňují

Samotný videoklip lidé na internetu doslova zbožňují. Můžete se na něj podívat níže a v případě, že vás pobaví, ho rozhodně sdílejte dál. V sekci komentářů je také vtipné číst o tom, jak by lidé takovou uklízecí myš potřebovali domů. To, že se jedná o škůdce, který může být strůjcem vážných nemocí, jde úplně stranou.

Zdroj: Bored Panda

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]