Sousedi jim přede dveřmi nechali vzkaz. Když si žena uvědomila, na co si stěžují, zrudla studem

Fotografie: TheInvertedFan / Creative Commons / Public Domain Mark Owner

Incident ve Spojených státech se stal virálním poté, co žena byla zachycena kamerou, jak vynáší odpadky bez kalhot. Rázem se z toho stala emočně vypjatá situace.

Emily byla šokována, když od své sousedky obdržela vzkaz s varováním, který se později rozhodla sdílet na tiktok. Tam se jí dostalo velké pozornosti a několika vtipných komentářů. Příspěvek se tedy stal hned po pár minutách celosvětově virálním, byť samozřejmě poukazuje na vyhrocenou situaci.

Nedokázal se při pohledu na ni udržet

Na lístku od sousedky nešlo o to, že by třeba špatně třídila odpadky, ale o její kalhoty. Stěžovala si, že ji její manžel viděl na jejich bezpečnostní kameře, když vyhazovala odpadky a přitom na sobě neměla kalhoty. Můj manžel vás vidí na naší kameře. Při vyhazování odpadků noste kalhoty!!! Vaše sousedka,“ zněl vzkaz. Inu, těžko posoudit, co muži na této situaci vadilo natolik, že to vše ihned musel oznámit své manželce.

Když on manželce, tak ona na tiktok

Emily byla nejprve v šoku, ale po chvilce přemýšlení se rozhodla vzkaz sdílet na tiktoku. Její video bylo zhlédnuto více než milionkrát a mnozí komentující navrhli, jak by Emily měla sousedovi odpovědět. Našla se zde spousta pikantních komentářů a je rozhodně na místě si některé na kanále uživatelky @emilyk8zz přečíst.

@emilyk8zz Nah I’m good luv enjoy #fyp #marriage ♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod & Kevin The Monkey

muž dojetí vzkaz

Stěžoval si na souseda kvůli hlasitosti televize. Nevěřil svým uším, když slyšel jeho nevídanou reakci

Konec éry drbů aneb na scénu přichází domácí kamery

Příběh Emily zdůrazňuje, jak je důležité být si vědom svého okolí, zejména pokud jde o soukromí a bezpečnost. S rostoucím využíváním technologií je stále běžnější, že si lidé nechávají instalovat kamery ve svých domovech a sousedstvích. I když tyto kamery mohou poskytnout bezpečnost a působit jako prostředek pro odstrašení zločinců, mohou také vést k trapným situacím, jakou právě zažila Emily.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]