V 19 letech se provdala za násobně staršího muže. Teprve po svatbě vyšly najevo její skutečné ambice, ze kterých mrazí

Fotografie: Depositphotos

Svatba je spojení dvou lidí, kteří se rozhodli strávit spolu zbytek života. Ve chvíli, kdy ve vztahu převažuje vypočítavost, se zřejmě nedá mluvit o lásce.

Asi každá žena sní o tom, že jednoho dne potká toho pravého muže, který ji bude bezvýhradně milovat a nakonec ji romanticky požádá o ruku. Ideálním partnerem se stává nejčastěji o pár let starší muž a není ani výjimkou opačné věkové rozmezí. Co si ale myslet, pokud je věkový rozdíl více než 50 let? Jestliže si mladá devatenáctiletá žena vybere pro svůj život mnohem staršího muže, je uvěřitelný důvod právě láska? Možná existují páry, kde tomu tak opravdu je, tento případ je ale poněkud jiný.

Svatba z čisté „lásky“

Lee R. Hopkins, 89letý muž, potkal Olivii v pečovatelském domě, kde se o něj starala. Pečovala o něj v období, kdy začal trpět demencí, a ta se u něj rozvinula do té míry, že si nepamatoval ani její jméno. I přesto se ale vzali. Dva roky před svatbou ztratil Lee svou manželku při autonehodě a jeho jediné dítě mu zemřelo ještě před touto smutnou událostí.

Fotografie: Pexels

Na fotkách, které Olivia uveřejnila na sociálních sítích, můžeme vidět spokojenou a usměvavou nevěstu v krásných bílých šatech. Na sociálních sítích se však začala objevovat kritika ze všech stran. Poté, co se začaly množit komentáře ohledně vztahu Olivie z výrazně starším mužem, pronesla žena prohlášení, že se k svatbě rozhodla výhradně z lásky.

Fotografie: Freepik

Odhalení skutečných ambicí

Na svém Twitteru, který sdílí Olivia se svými nejbližšími, ale odhalila ty pravé ambice. „Nemůžu tomu uvěřit. Lee má tolik peněz a já jsem bývala skoro bezdomovkyní,“ vypovídá Olivia a dokumentuje veškerý majetek. To ale zdaleka není všechno.

V dalším příspěvku nabídne žena rande muži a navrhne, že Lee už nemusí být o Vánocích mezi živými. „Takže když se stanu vdovou, budeš mě chtít?“  Jasně a bez ostychu se Olivia vyjadřuje o svých plánech.

Fotografie: Pixabay

Krátce poté si žena uvědomí, jakou udělala chybu svým veřejným projevem, a své příspěvky smaže, avšak ty už jsou dávno mezi uživateli sociálních sítí. „I když je pravda, že peníze hrají ve vztahu významnou roli, neměly by být určitě důvodem nejvyššího zájmu“, uvádí Jason Carroll, profesor rodinného života na Univerzitě Brighama Younga. „Někteří lidé si cení své materiální pohody více, než stavu svého vztahu,“ říká profesor Carroll. Věřme, že podobné vztahy jsou jen výjimkou a stále ještě na světe převažují vztahy založené na jiných prioritách.

Zdroj: Medium