Důchodkyně v letech klofla o 39 let mladšího muže. Nikdo z jejich okolí nevěřil, že by tento vztah mohl fungovat

Fotografie: Depositphotos

Některé páry dokazují, že vztah rozhodně nemusí být tradiční a takový, jaký si ho asi většina z nás představuje. Záleží jen na lásce.

Tento zamilovaný pár je opravdu nevšední. Mezi partnery je totiž velký věkový rozdíl. Ostatně rodiče nejprve nebyli vůbec nadšení, že si jejich syn našel starší partnerku. Byli však rádi, že je šťastný, a nakonec se se situací poměrně brzy smířili. Podobně brala tuto zvláštní situaci také rodina jeho vyvolené. Vzhledem k tomu, jak dlouhou spolu pár je, už všechny přesvědčili, že se opravdu milují.

Velký věkový rozdíl

Pár z tohoto příběhu žije v Weston-super-Mare v Anglii. Edna a Simon Martinovi se poprvé potkali v roce 2003 a o dva roky později se vzali. V červenci roku 2020 oslavili 15. výročí své svatby. Je jasné, že pár se upřímně miluje a partneři se o sebe navzájem starají. Mnoho lidí však nevěří, že jsou opravdu manželé. Na první pohled to totiž vypadá, že jde o babičku se svým vnukem.

Fotografie: Depositphotos

Mezi Ednou a Simonem je neuvěřitelný věkový rozdíl 39 let. Když se poprvé potkali, Edně bylo 69 a Simonovi teprve 31 let. Simon je vlastně velmi podobně starý jako Ednina vnoučata. Edně je nyní 78 let a jejímu mladému muži teprve 39. V posledních letech však jejich vztah jen posílil a oni hrdě oslavují společnou lásku a svůj závazek, který stvrdili svatbou. Na počátku ale měli pochybnosti.

Báli se do vztahu jít

Pár měl pochopitelně na počátku pochybnosti. Ne proto, co řeknou lidé v jejich okolí, ale hlavně se báli, zda svému partnerovi dokážou dát opravdu všechno. Zdá se, že veškeré své obavy za tu spoustu let překonali. Vybudovali si opravdu trvalý a vroucí vztah. Poprvé se potkali na koncertě a už tehdy věděli, že se mezi nimi odehrává něco skutečně zvláštního. Na tom se vlastně nic nezměnilo.

Oba si myslí, že na tomto světě není dostatek lásky. Sdílí názor, že je úžasné někoho milovat, být milovaný a tuto lásku vyjadřovat. Oba si myslí, že mají skvělý vztah. Svou láskou se netají a vyjadřují ji klidně i veřejně. Často si dávají pusu například na nákupu v supermarketu. A pocity vyjadřují i dalšími gesty. Podle nich je vyjadřování náklonosti na veřejnosti spíše vzácné, a to je velká škoda.

Zdroj: YouTube / Channel 5

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]