Psychologové potvrdili, že pouze lidé, kteří se narodili s určitým znamením zvěrokruhu, jsou schopni nezištně milovat druhé

Fotografie: Pixabay

Období, ve kterém se narodíme, má dle astrologů značný vliv na to, jací budeme povahou. Proto byly jednotlivé měsíce rozdělené do úseků, které známe jako znamení zvěrokruhu. Ta určují vlastnosti, jimiž jedinec bude disponovat. Je však jen pár znamení, které dokážou nezištně milovat, jaká to vlastně jsou? A patříte mezi ně? O tom se můžete záhy přesvědčit.

První naplno milující znamení: Rak

Láska je pro Raky silným smyslem života. Pokud ji postrádají, jsou velice nešťastní. Potřebují někoho milovat a pečovat o něj. Často mají tendence si idealizovat partnera i samotný vztah. Samota Raky ubíjí. Snem tohoto znamení zvěrokruhu je vybudování velké šťastné rodiny.

Fotografie: Freepik

Druhé vášnivě milující znamení: Lev

Lev potřebuje ve vztahu cítit romantiku a něhu. Vyžaduje polibky, pohlazení a objímání. Lvi rádi vyznávají lásku svému protějšku, a ještě raději vyznání citů poslouchají oni sami. Lev svého partnera bude obklopovat dárečky, komplimenty a na oplátku nebude vyžadovat nic.

Fotografie: Freepik

Třetí harmonické a nezištně milující znamení: Váhy

Váhy se dokážou partnerovi zcela „duchovně“ odevzdat. Milují druhého nezištně a nikdy nic neočekávají. Touží s protějškem sdílet krásné životní okamžiky, jsou ale oporou i v dobách těžkých. Váhy potřebují ve vztazích cítit harmonii a klid. Nikdy nemilují napůl, dávají do toho vše.

Čtvrté pohodové znamení plné lásky: Vodnář

Vodnáři jsou nejspokojenější tehdy, když je šťastný jejich partner. Pokud snad protějšek smutní, či trpí, prožívají s ním veškeré jeho emoce. Vodnář je velmi milujícím a srdnatým člověkem a své lásce by snesl skutečně modré z nebe. Je schopen splnit jakékoliv přání, které jeho partner projeví.

Fotografie: Freepik

Páté laskavé znamení: Ryby

Ryby rády sdílí krásné okamžiky se svými bližními. Snadno se však také zamilují, či vzplanou náhlými city. Mají potřebu rozdávat radost a optimismus. Jsou připraveni pomoci milovanému člověku ve všech směrech. Zvládnou přijmout i kritiku a nikdy ji nevrací. Ve vztahu jsou velmi pečovatelští a láskyplní.

Fotografie: Freepik

Jaká znamení se k sobě ve vztahu hodí nejvíce?

Pátrali jste někdy po tom, jaká znamení zvěrokruhu se k sobě hodí nejvíc? Pokud ne, můžete zjistit zajímavé informace v tomto směru právě teď.

 • Beran: k Beranovi se hodí nejvíce Střelec, nebo pak i Beran, Lev, či Vodnář.
 • Býk: bude mít skvělý vztah s Pannou, Rakem, nebo také Kozorohem.
 • Blíženci: ideální spojení, které vydrží dlouhodobě je se Lvem, nebo Vodnářem.
 • Rak: dokonalý partner pro něj bude Kozoroh, Býk, nebo Štír.
 • Lev: se bude cítit velmi spokojeně s Vodnářem, nebo se Střelcem.
 • Panna: jejím ideálním partnerem by mohl být Býk, Ryby, nebo Kozoroh.
 • Váhy: se stanou šťastnými se Lvem, Vodnářem, nebo Střelcem.
 • Štír: ideálním partnerstvím bude nejspíš spojení s Rakem, Pannou, nebo Rybami.
 • Střelec: nejlépe si bude rozumět s Vodnářem, Lvem, nebo Beranem.
 • Kozoroh: najde to co hledá s Rakem, Býkem, nebo Štírem.
 • Vodnář: spokojenost mu přinese vztah se Lvem, Střelcem, nebo s Blíženci.
 • Ryby: bude je inspirovat Střelec, nebo Blíženci. Jistotu poskytne Rak, Kozoroh, či Býk.

Úvodní Fotografie: Freepik

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]