29letá modelka se provdala za 75letého miliardáře. Lidé ji lásku nevěří a zpochybňují ji

Fotografie: Alex Proimos / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Mladá žena se provdala za sedmdesátníka s pořádně vysokou částkou na bankovním účtu. Vše začala sdílet na sociálních sítích a dostala od lidí nepříjemné zprávy.

Říká se, že láska si nevybírá a kvete v každém věku. To by se asi vždy mělo respektovat. Přece jen jde o rozhodnutí, jež patří pouze těmto dvěma lidem. Sami si řeknou, jestli spolu chtějí žít a za jakých podmínek. Nikdo by jim do toho neměl mluvit. A to ani v případě vysokého věkového rozdílu, pokud se jedná o opravdovou lásku, když je opravdu vzájemná. Každý si zaslouží štěstí a pocit, že je milován. Co když je to ale jen pro peníze a pocit úspěchu? Pak asi nastává problém. Hlavně když to tak ta druhá strana nebere.

Sňatek z rozumu

Někdy totiž lidé volí takzvané sňatky z rozumu, které chtějí pouze kvůli vidině zajištěného života bez starostí, ale s láskou určitě nemají nic společného. Své o tom ví i 29letá modelka Co Ngan, našla si totiž přesně o 46 let staršího muže, než je ona sama. A ne jen tak ledajakého. Jeho konto je opravdu náležitě vysoké, částka se pohybuje v řádech miliard. Navíc se jejich společný život rozhodla sdílet na Instagramu a většina sledujících jim ho nevěří.

Se 75letým losangeleským podnikatelem se totiž seznámila také na Instagramu a chvíli po začátku vztahu se vzali. Spousta lidí si proto myslí, že to jenom předstírají, aby získali více fanoušků na sociálních sítích a pozornost médií. Ona ho ale neustále označuje za svoji životní lásku a říká, že na takového muže čekala celý svůj život. Jejich soužití prý není pro peníze. Modelka by si ho údajně vzala, i kdyby nevlastnil žádný majetek. To všechno i přes to, že jejich vztah byl nějakou dobu velmi nejistý kvůli četným hádkám, které spolu vedli.

Žena v domácnosti

Po svatbě opustila své zaměstnání modelky a stala se z ní žena v domácnosti. Využívá veškeré možnosti, které právě díky svému manželovi získala. Právě kvůli tomu ale dostává spoustu nehezkých komentářů a nařčení z toho, že je zlatokopka. Nic jiného ji nezajímá. Nerozhodla se nějak rozvíjet a najít si nové zaměstnání nebo se vzdělávat, a to je lidem nesympatické. Ona se však brání zuby, nehty a tvrdí, že vše dělá jen z pouhé lásky ke svému manželovi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Cổ Ngân (@cokimngan)

Každý si zaslouží lásku

Každý si zaslouží lásku a je úplně jedno, v jaké podobě je. Je jenom na partnerech, jak se na věcech domluví a jaká pravidla si stanoví. Možná, že je tato žena opravdu šťastná a 75letý muž má někoho, kdo se o něj bude starat a neskončí sám. Bude mít pořád svoji společnost a třeba jim to k životu stačí. Není potřeba všechny hned odsuzovat za něco, do čeho nevidíme.

Zdroj: Positivevibration

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]