Znamení zvěrokruhu, která mají v lásce více smůly než štěstí. Možná mezi ně patříte i vy

Fotografie: Freepik

Ze začátku vypadá vztah dvou lidí idylicky, ale pak se najednou něco zvrtne. Je to snad prokletí? Zrozencům některých znamení horoskopu se prostě v lásce nedaří a zažívají často rozchody a odloučení, leckdy také zradu. Zjistěte, která znamení jsou v lásce nešťastná a nemohou najít blízkou a láskyplnou duši.

Býk

Silné a dominantní znamení, jehož zrozenci jsou dokonalými podnikateli a výbornými vůdčími typy, protože jsou připraveni dobývat vrcholy a docílit toho, co si předsevezmou. A jak to mají Býci v osobní rovině? Tam už je to horší.

Fotografie: Pixabay

Býci totiž milují sex, ale nejsou příliš nápadití. Současně neoplývají romantickou duší, což si někdo může vysvětlovat jako hrubost. Bývají skvělí parťáci, ale nedokáží projevovat city, proto bývají opuštěni.

Blíženci

Zrozeni ve znamení Blíženců? Někdy si Blíženci škodí sami sobě, protože svou vytrvalostí ničí vztahy, domnívají se totiž, že partner či partnerka nejsou pro ně vhodní, přitom je tomu naopak.

Fotografie: Freepik

Blíženci se navíc lehko seznamují, jsou velmi okouzlující a střet s realitou je pro ně šokem, který končívá rozchodem. Blíženci však mohou najít ideálního partnera, ale vzhledem k jejich povaze to trvá dlouho.

Štír

Ve vztahu vášnivý, ale také zničující. To je Štír, který je až příliš přímý a pro partnery bývá nesnesitelný. Často nenacházejí štěstí v rodinném životě, i z toho důvodu jdou často ze vztahu do vztahu.

Štír se dokáže velmi nadchnout a protějšku se mohou líbit jeho okouzlující vlastnosti, ale nesmí pátrat v jeho minulosti, a navíc někomu mohou vadit jeho tajnosti a skrývání emocí.

Ryby

Plují si bezstarostně ve vodě, mívají romantickou a lehkovážnou povahu. Ale to bývá na obtíž při hledání lásky, hledají totiž celý život tu pravou a nefalšovanou lásku. Často podléhají ideálům, vybírají si partnery, kteří za to nestojí, a naopak opovrhují těmi, kteří jim jsou charakterově blízcí.

Fotografie: Freepik

Zlomené srdce je u nich časté, zármutek prožívají až příliš dlouho a těžko navazují další vztahy. Mohou najít vhodný protějšek, když nebudou tolik podléhat emocím, ale naopak zapojí při výběru mozek.