Láska až za hrob: Po 77 letech společné cesty životem odešli manželé společně

Fotografie: Depositphotos

Raymond a Velva spolu strávili většinu svého života. Vyrůstali ve stejném městě, chodili do stejného ročníku na základní škole a absolvovali stejnou střední školu.

Všechny milostné příběhy jsou zvláštní a nabízejí úžasný únik od reality. Všem dávají naději na to, že každý může najít pravou lásku. Toto je nezapomenutelný příběh Raymonda a Velvy, který rozpláče každého. Tito dva se znali již od dětství, ale rozhodně to nebyla hned velká láska. Ale velkou láskou to skončilo a mnoho lidí by jim ji mohlo závidět.

Vzala si ho, aby se mu pomstila

Když se Raymond snažil na Velvu zapůsobit, neudělal nejlepší první dojem. Omylem ji totiž udeřil deskou, a tím jí způsobil zranění. Ale i přes tento katastrofální začátek se pár, který vyrostl blízko sebe v Phelps County, Missouri, v roce 1940 vzal. Měli šest dětí, 18 vnoučat, pravnoučata a prapravnoučata. Jako vtip říkali, že to raději už přestali počítat. Když oslavovali 77. výročí svatby, Raymond řekl, že si ho Velva vzala, aby se mu pomstila.

Každý, kdo je znal, byl úplně dojatý láskou, kterou k sobě chovali. Vždycky se drželi za ruce, i když seděli v kostele. Nikdy se neopustili, zkrátka to byla opravdová láska. Raymond a Velva byli požehnáni tím, že zůstali fit a zdraví, a zároveň udržovali svou mysl aktivní díky lásce ke čtení. Když byla jednoho dne Velva poslána do nemocnice, jel Raymond s ní, aby byli stále spolu.

Budou navždy spolu

Raymond před smrtí řekl jedné ze zdravotních sester, že pokud zemřou v blízké době, měli by být pohřbeni společně, ve stejné rakvi. Všichni si mysleli, že je to vtip, ale pravdou je, že to skutečně žádný vtip nebyl. Raymond zemřel 4. srpna 2017 a Velva ho u toho držela za ruku. O 30 hodin později zemřela na stejné posteli i ona sama.

Raymondovi bylo 97 let a jeho ženě 96. Když rodina začala plánovat pohřeb, vzpomněla si, co řekl její otec o společném pohřbu. Moc dobře věděli, že toto bude ten nejlepší způsob, jak spolu budou moci zůstat navždy. Pár byl pohřben spolu v jediné rakvi, drželi se za ruce. Přestože byla rodina ze ztráty milovaných rodičů zdrcená, věděli, že přesně toto by si přáli.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]