Vliv znamení zvěrokruhu na úspěšnost vztahů. Určitá znamení to mají obzvláště těžké

Fotografie: Getty Images

Říká se, že měsíc, v kterém se narodíte, může určit vaši povahu. Na základě této teorie byly astrology vytvořeny i horoskopy. Nyní se ale podíváme na zoubek čtyřem znamením zvěrokruhu, jež vztahy plné potíží mohou pronásledovat po velmi dlouhou dobu.

Hluboká láska Raků může někdy partnery dusit

Raci jsou obecně velmi citliví a empatičtí. Milují z celého svého srdce a nikdy by je nenapadlo uvažovat o nevěře či jiné zradě partnera. Občas ale mohou inklinovat k jakémusi přivlastňování protějšku. S tím pak souvisí i omezování jeho svobody. To je samo o sobě dost kritické.

Fotografie: Freepik

Je důležité, aby se naučili dávat prostor i ve vztazích. Jinak jim polovička uteče za někým jiným. Láska totiž může v mnoha případech i dusit. Nebuďte tedy příliš žárliví a nechte svého milého nebo milou „dýchat“. Každý si zaslouží strávit čas i s přáteli či rodinou.

Panny dávají do vztahů až příliš rozumu

A pak tu máme velmi pragmatické a pečlivé Panny. V lásce jsou velmi opatrné a často mohou mít problém vyjádřit své city opravdu zřetelně. Nad vším totiž uvažují čistě pragmaticky, což protějšek může někdy dost rozhořčit

Láska není rozumná, lásku je potřeba cítit a projevovat. Tu zkrátka nelze racionálně osvětlit. Panny by se tedy měly naučit být více otevření vůči okolí. Jedině tak mohou najít spřízněnou duši, s kterou stráví život. V opačném případě je může potkat velké osamění a zatvrzelost.

Kozorozi musí uzavřít svou minulost a jít dál

Co se týká Kozorohů, můžeme říct, že jsou na tom dost podobně jako pragmatické Panny. Neustále nad něčím přemýšlí. To ostatně nemusí být na škodu, ale také je potřeba nechat život prostě jen tak plynout.

Fotografie: Freepik

Jejich problémem ve vztazích může být neustálé se vracení k minulosti. V této pasti si pak libují i několik let a míjejí třeba i osudové partnery, které odmítají. To, co bylo, je potřeba nechat jít. Jedině tak Kozorozi mohou najít své štěstí v lásce.

Ryby si často vysní něco, co neexistuje

Jsou citlivé, romantické a věrně milující. Tak by se nějak daly definovat Ryby. Jsou velice otevřené vůči protějšku a milují skutečně nesobecky. Jejich slabou stránkou je ovšem až přílišná naivita. Častokrát si vysní pohádkový vztah, jako z románu, ale skutečnost jim dá, co proto.

Fotografie: Freepik

Ryby by se měly naučit stát nohama pevně na zemi a nelétat ve vzdušných zámcích. Jejich nereálný pohled na svět jim totiž může do života stále přivádět nevhodné partnery. Až racionálně prozřou, potkají osudovou lásku.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]