Andrea Bocelli překvapil fanoušky a zazpíval romantický duet se svojí manželkou. Publikum na videu dojal k slzám

Fotografie: Remy Steinegger / Creative Commons / Attribution 2.0

Světoznámý tenor zcela výjimečně zazpíval duet se svojí manželkou, která se profesionálnímu zpěvu nevěnuje. Diváci byli z tohoto překvapení nadšení.

Kdo by neznal tohoto nevidomého zpěváka, který se proslavil v devadesátých letech, a to především díky Lucianu Pavarottimu, jenž ho pro svět objevil. Andrea Bocelli tentokrát předvedl svůj talent v duetu, který zazpíval se svojí ženou Veronicou Benti. Ačkoliv není profesionální zpěvačkou, rozhodně se vedle něj neztratila a romantický duet nenechal jedno oko suché.

Bylo vidět, že se stále vroucně milují

Podívejte se na záznam z koncertu, který probíhal pod širým nebem a zúčastnil se ho velký orchestr i světoznámí sólisté. Tečkou celého programu pak byla píseň Something stupid. Světoznámá melodie, již proslavil především Frank Sinatra již v roce 1967. V české verzi ji známe pod názvem Sladké hlouposti a nazpívalo ji i mnoho českých interpretů.

Andrea Bocelli a jeho manželka zvolili variantu v italštině, jejich rodném jazyce. Během zpěvu nenechají nikoho na pochybách, že jsou do sebe stále zamilovaní. V jejich podání je tak tato krásná romantická píseň ještě více uvěřitelná. Úsměvy, které si během zpěvu vyměňují, svědčí o tom, že slova této písně pro ně rozhodně stále platí.

Barový zpěvák s titulem z práv

Bocelli se narodil v roce 1958 a již od malička měl zrakovou vadu. K jeho oslepnutí však vedl především úraz, který ve 12 letech utrpěl jako brankář při fotbalovém utkání. O několik let později se stal zcela nevidomým, ale přesto dokázal vystudovat právnickou fakultu. Tomuto povolání se však věnoval jen krátce. Láska k hudbě převážila, a tak se několik let živil jako sólista v barech.

violoncello orchestr
Fotografie: Freepik

Jeho nesmírný talent objevil až Luciano Pavarotti, který se vyjádřil velmi pochvalně na jeho adresu a nechápal, jak může někdo s takovým hlasem zpívat jen po lokálních barech. To bylo v roce 1992, od té doby Bocelliho hvězda strmě stoupala, až se stal světoznámým tenorem, stejně jako Pavarotti. Nazpíval řadu úspěšných alb a pravidelně vystupuje i v České republice za doprovodu Českého národního symfonického orchestru.

S první manželkou má dva syny, kteří jdou ve šlépějích svého otce. S druhou manželkou, Veronicou Benti, pak vychovávají dceru. Společně žijí v Itálii, druhý domov mají v americkém Miami Beach, kde si v roce 2013 pořídili nemovitost. Podívejte se na jejich romantický duet ve videu níže. Společně totiž zpívají jen zcela výjimečně a přítomné publikum na tomto videu dohnali k slzám.

Zdroj: Newsner