V pouhých 35 letech zemřel oblíbený zpěvák, kterému přezdívali král popu posledních 10 let

Fotografie: Václav Zouzalík / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Dlouhých 6 let bojoval s rakovinou, tento boj ale nakonec prohrál. I přesto byl ale se svým osudem smířený, nejvíce se bál toho, jak celou situaci ponese jeho životní láska.

I přesto, že mu bylo pouhých 35 let, dlouhých 6 let s přestávkami bojoval se zákeřnou nemocí. Svůj boj ale nakonec prohrál, v nemocničním pokoji, obklopen svou rodinou a přáteli, dne 10. listopadu 2023 Johny Ruffo podlehl rakovině. Kromě toho, že byl zpěvákem a hudebním skladatelem, objevil se také v oblíbeném seriálu „Home and Away“ nebo „Seven Soap“.

Po celou dobu nemoci stále po jeho boku

Podle webu BBC o jeho smrti informovala veřejnost rodina a to prostřednictvím jeho instagramového účtu. Smutnou zprávu veřejnosti potvrdila i jeho přítelkyně, která po celou dobu jeho nemoci stále věrně po jeho boku a věřila, že svůj boj nakonec vyhraje. Johny byl velmi odhodlaný a bojovný, byl připraven rakovinu porazit. Bohužel byla nakonec silnější.

Rakovina mozku mu byla diagnostikována před šesti lety, do nemocnice se dostavil s opakovanými bolestmi hlavy, které připisoval migréně. O několik měsíců později podstoupil náročnou operaci mozku, následně také chemoterapii a radioterapii. Lékaři mu z hlavy odebrali sedmicentimetrový nádor, Johny i jeho rodina věřili, že má vyhráno. Podle webu NHS je u nádoru mozku velká pravděpodobnost, že se opětovně vrátí.

O tři roky později jej čekala nepříjemná zpráva

A přesně takový osud potkal i mladého a talentovaného Johnyho. Tři roky po náročné operaci mu doktoři sdělili nepříjemnou zprávu, rakovina se bohužel vrátila a již není možná další léčba. Johny i jeho rodina se musel s touto nepříjemnou zprávou vyrovnat, velký strach měl ale hlavně o to, jak se s celou situací popere jeho partnerka. Nejen on, i mladá Abi se musela vyrovnat s nepříjemnou diagnózou.

Ve věku 67 let zemřel český herec, bez kterého by moderní filmová scéna nevypadala tak, jak ji známe

V obou případech byly symptomy nemoci podobné, dlouhodobá a opakující se bolest hlavy, která neodeznívala. Nádory různých velikostí se ale mohou objevit kdekoliv. Snadno zaměnitelným nádorem je například nádor vaječníků, čtenáře SvětuKreativity jsme infrmovali o ženě, která si nádor zaměnila za těhotenství. Při sebemenším podezření je proto zapotřebí ihned navštívit odborného lékaře.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]